X
X

Kısmetse Olur 365. Bölüm

22 Şubat 2017

Kısmetse Olur son bölümde neler oldu?
Kısmetse Olur'da güne Gökhan ve Sibel kavgası damgasını vururken, eve bir de ziyaretçi vardı!

Günün başında Adnan ve Tankut'un gelinler evine hazırladığı şaka, gelin adaylarına unutulmaz anlar yaşattı. Önceki gün kendi aralarında korku filmlerinden söz eden gelin adaylarına Adnan'ın bir sürprizi vardı. Bu sürpriz şaka için hazırlıklara başlayan Adnan, Tankut'u gelinler evine göndererek yapacağı şakanın zeminini oluşturdu. Tankut plan doğrultusunda gelinler evine giderek, hepsini bahçeye topladı ve o sırada olanlar oldu... Elektriklerin kesilmesi ve merdivenlerden aşağı yüzü belirsiz birinin inmesi, evde çığlık kıyamete sebep oldu. Korkudan birbirlerine sarılan gelin adayları, sonunda bunun bir şaka olduğunu ve gördükleri kişinin Adnan olduğunu öğrenince rahat bir nefes aldı.

Tuğçe'nin annesinden sürpriz ziyaret!
Öte yandan Tuğçe ve Akın ilişkisine aileden destek geldi. Tuğçe'nin annesi Kısmetse Olur'a geldi. Sıcak ve sevecen tavırlarıyla damatlar evinde dikkat çeken Semra Hanım, Akın'la baş başa konuşma istedi. Akın ve Tuğçe ilişkisini onayladığını söyleyen Semra Hanım, Tuğçe'nin her türlü kararının arkasında duracağını da belirtti. Akın'dan yana yanılmak istemediğini belirterek, ilişki konusunda aceleci olmamaları yönünde tavsiyeler verdi. Tuğçe'nin annesinin evden ayrılmasıyla bir araya gelen Akın ve Tuğçe arasında ise yine bir anlaşmazlık yaşandı. Akın, Tuğçe'nin hangi davranışlarından rahatsız oldu?

Günün bir diğer olayı da Gökhan ve Sibel arasında yaşanan Sevgican kriziydi!
Gelin adaylarından Sibel, Gökhan'ın Sevgican ile baş başa konuşmasını hazmedemeyince olay çıkıyor! Önceki gün damatlar evine giden ve Gökhan'la baş başa sohbet eden Sevgican'ın görüntüleri gelinler evine veriliyor. Bunun üzerine Sibel, kıskançlık krizine girerek damatlar evine bir hışımla gidiyor. Gökhan'ı karşısına alarak hesap soran Sibel, sert bir tepkiyle karşı karşıya kalıyor. Sibel'in durumları yanlış anladığını anlatmaya çalışan Gökhan, onunla bu durumu konuşamayınca Sevgican'ı da yanına alarak yüzleşiyor! Ortada bir yanlış anlaşılma olduğunu ortaya çıksa bile Gökhan ve Sibel arasında çıkan bu krizin etkileri devam ediyor.

Ünal ve Gözde arasında tansiyon yükseldi!
Önceki gün Gözde'ye olan aşkını ağlayarak itiraf eden ve aşk acısı çeken Ünal, bugün yayınlanan yeni bölümde Gözde'yle baş başa konuşma fırsatı buldu. Gözde, damatlar evine gelir gelmez onu alnından öpen Ünal, onunla evlilik yolunda hayalleri olduğunu belirterek, hem ondan hem de Gözde'nin ailesinden özür diledi. Gözde'yi kaybetmek istemeyen damat adayı, onu yeniden kazanabilmek adına son derece ılımlı bir konuşma yaptı.Ancak Gözde, Ünal'ın duygularına karşılık veremeyeceğini ve arkadaşlıktan öteye taşıyamacağını söyleyince işler değişti. Gözde tarafından tekrar reddedilen Ünal, konuşma sonunda yine sinirlenerek evden çıktı. Gözde ise onun bu tavırlarının değişmeyeceğini gördüğünü ve onunla ilgili verdiği kararın arkasında duracağının altını çizdi! 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Adnan, Gamze'den hoşlanmıştır

FRAGMANLAR