X
X

Kısmetse Olur 366.Bölüm

23 Şubat 2017

Kısmetse Olur son bölümde neler oldu?

Kısmetse Olur'da sürprizlerle olduğu kadar gerilimin de olduğu bir gün daha yaşandı.
Kısmetse Olur'da önceki gün büyük bir kavga eden ancak sonrasında tatlıya bağlayan çift Gökhan ve Sibel, bugün yayınlanan yeni bölümde sıra dışı bir sürpriz eşliğinde aşklarını yaşadılar. Gökhan'a olan aşkını farklı bir şekilde dile getirmek isteyen Sibel, ona özel bir film hazırlıyor ve onun için sinema salonunu kapatarak sürprizini yapıyor! Yapılan bu jest karşısında şaşkınlığa uğrayan Gökhan, sürprizin sonunda karşısında Sibel'i görünce ona sarılarak bir kere daha onu sevdiğini söylüyor. 

Akın ve Tuğçe aşkı dolu dizgin!
Öte yandan Akın ve Tuğçe arasındaki buzlar eridi. Geçtiğimiz günlerde Akın'la sık sık sorunlar yaşayan Tuğçe, bugün onun gönlünü almak için hazırladığı meyve tabağı ile damatlar evine geldi. Tuğçe'nin bu hamlesiyle Akın daha fazla uzatmak istemedi ve ikili birbirlerine sarılarak aradaki buzları eritmeyi başardılar.

Kral ve Kraliçe belli oldu!
Haftanın kral ve kraliçesi ise belli oldu. Damatlar evinden Ünal kral olurken, kraliçe ise gelinler evinden Farima oldu. Hafta boyunca evde göstermiş olduğu yapıcı tavırlarla dikkat çeken Farima, yaver olarak ise Yağmur'u seçti. Kemal de Ünal'ın yaveri oldu.  Gelinler evinde sohbet eden Ünal'ın Gözde ile hiç bir sohbete girmemesi dikkat çekti.

Akşam kritiklerde ise Gözde ve Ünal konusu yeniden gündeme geldi. Kısmetse Olur'da son zamanlarda araları bozuk olan ve sık sık tartışan çift Ünal ve Gözde, tekrar karşı karşıya geliyor. Ünal, Gözde'ye olan duygularını açtıktan sonra ondan bunun karşılığını bulamayınca gözyaşları içinde kalmıştı. Büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Ünal, Gözde'nin neden kendisine bu kadar sert davrandığını sorgulamaya başladı. Ondan aldığı cevapları yeterli bulmayan Ünal, ona öyle ağır ithamlarda bulunduki... Gözde, Berker'in acısını gerçekten Ünal'dan mı çıkarmıştı yoksa Ünal'a karşı hiç bir hissi olmamış mıydı?

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Leyla ve Suat sevgilidir

FRAGMANLAR