X
X

Kısmetse Olur 367.Bölüm

24 Şubat 2017

Kısmetse Olur son bölümde neler oldu?

Kısmetse Olur'da dengeler değişiyor! Daniela'nın beklenmedik ziyareti Tankut'u tedirgin ediyor!
Kısmetse Olur'da geçen sezon bulunmuş ve Tankut'la büyük bir aşk yaşamış olan gelin adayı Daniela, eve sürpriz bir ziyarette bulunuyor. Aylar sonra Daniela'yı karşısında gören Tankut önce büyük bir şaşkınlık ve huzursuzluk yaşıyor. Daniela konuşmaya başlayınca ise Tankut duygulanarak gözyaşlarını tutamıyor. Daniela'nın bu ani ziayreti herkesin kafasında soru işaretleri bırakıyor. Şimdiye dek ortada olmayan Dani'yi bu ziyarete iten sebep neydi?
Dani ve Tankut'un yaşadığı aşk programdan sonra da devam etmişti. İkilinin birbirlerine hitap ettikleri Çilek ve Çikolata isimleri artık onları temsil ediyordu. Daniela Çilek, Tankut ise Çikolata olmuştu. Daniela'nın bu isimler üzerinde anlattığı aşk hikayesi herkesi en çok da Tankut'u etkilemişti. Tankut'tan istemeye istemeye ayrılmak zorunda kaldığının altını çizen Dani, eve geri dönecek miydi? Daniela'ya sarılarak ağlayan Tankut'un duyguları yoksa hala bitmemiş miydi?

Adnan, Didem'e dördüncü ay sürprizi yapıyor!
Kısmetse Olur'un seviilen çifti Adnan ve Didem, ilişkilerinin dördüncü ayını kutladı. Günün başından itibaren yapacağı sürpriz için hazırlık içinde olan Adnan, Didem için özel bir kutlama yapmak istedi. Damatlar evini kalpli balonlarla süsleyen ve Didem'i çağıran Adnan, romantizmin zirvesine çıktı. Yapılan sürpriz karşısında duygusal anlar yaşayan Didem, Adnan'ın hem çalıp hem söylediği şarkıyla adeta mest oldu. İkilinin romantik anları güne damgasını vurdu. 
Dördüncü ay için Didem'e bir çok hediye alan Adnan, ona farklı bir sürpriz daha hazırlamıştı. Adnan, Didem'den elindeki paketin içinde ne olduğunu tahmin etmesini istedi. Paketin içinden ne çıkacağını merakla bekleyen Didem ise gördüğü manzara karşısında kahkaha krizine girdi. Oyuncak bir bebek alan Adnan, bebeğin gözlerini ve saçını siyaha boyamıştı. Kendi çocuklarını temsil eden bebeğin ismi ise "Esmer"di.

Ünal, kalp krizi mi geçirdi?

Kısmetse Olur'da günün bir diğer olayı ise Ünal'ın aniden geçirdiği rahatsızlık oldu. Onur'la ettiği sohbet sırasında kalbi sıkışan Ünal, şikayetleri ve ağrısı artınca dışarı çıkmak istedi. Ünal'ın bu hali herkesi tedirgin ederken bir anda fenaşalan damat adayı baygınlık geçirdi. Duruma hemen müdahale eden yapım ekibi, ambulans çağırdı. Ambulansın gelmesiyle acilen hastaneye kaldırılan Ünal'ın sağlık durumu herkesi korkuttu. Ünal'ın rahatsızlanıp, hastaneye kaldırıldığı haberini ise Gökhan gelinler evine duyurdu. Ünal'ın başına gelenleri duyunca büüyk bir şok yaşayan gelin adayı Gözde, yapımdan izin alıp onun yanına gitmek istedi. Ünal'ı görmeye giden Gözde, onunla konuştu. Sağlık durumuyla ilgili herkesi meraklandıran ve korkutan Ünal ise "Son zamanlarda yaşadığım sıkıntıların patlaması oldu bu. Kötü bir haber alıp almadığımı sordular. Çok stresliydim ama şükürler olsunki bir şeyim yokmuş." diyerek açıklamasını yaptı.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Leyla ve Suat sevgilidir

FRAGMANLAR