X
X

Kısmetse Olur 368.Bölüm

26 Şubat 2017

Kısmetse Olur son bölümde neler oldu?
Kısmetse Olur'da haftanın birincileri belli oldu.
Haftanın birincileri damatlar evinden Onur, gelinler evinden ise Didem oluyor. Baş başa romantik yemeğe çıkma hakkına sahip olan ikili Onur’un keyifsiz zamanlar geçirmesinden dolayı bu haklarını devretmelerine neden oluyor. Onur, bu yemeğe Didem’le Adnan’ın göndermek istiyor ancak Adnan’ın başka bir önerisi oluyor. Son zamanlarda doğru düzgün iletişim kuramayan ve zor anlar yaşayan Ünal ve Gözde’yi romantik yemeğe göndermek istiyor. Bu daveti kabul eden ikili bir kere daha baş başa konuşma fırsatı yakalıyor.

Ünal ve Gözde romantik yemekte!
Gözde ile romantik yemeğe çıkan Ünal, yine ona olan aşkını dile getiriyor. Gözde’nin üzülmesinden ve onu kaybetmek istemeyen Ünal, bundan sonra onula sadece arkadaşlık çerçevesinde iletişim kuracağının sözünü veriyor. Gözde, Ünal’la çok iyi vakit geçirdiğini ancak ona karşı duygusal bir hissinin olmadığını ifade ediyor. Son derece sakin bir şekilde konuşan ikilinin keyfi bu yemekten sonra yerine geliyor. Peki Gözde, Ünal’ın bu ılımlı tavırlarından sonra kararını değiştirip ona bir şans daha verecek mi, yoksa tamamen arkadaş kalmayı mı tercih edecek?

Akın ve Tuğçe arasında tartışma çıkıyor!
Öte yandan tanıma yoluna giren ve aralarında hızlıca aşk başlayan Akın ve Tuğçe yine kavga ediyor. Tuğçe’nin Tankut’la olan muhabbetinden rahatsız olan Akın ona büyük bir tepki gösteriyor. Akın’ın bu ani çıkışlarına anlam veremeyen Tuğçe ise ne yapacağını bilemiyor.

Aycan, programa geri dönecek mi?
Kısmetse Olur’da Onur’la özenilesi bir aşk yaşayan Aycan, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle programdan bir süreliğine ayrılmıştı. Haftalardır eve dönmeyen Aycan’ın Onur’la olan ilişkisi de sarsılmaya başlamıştı. Kısmetse Olur evinde Aycan’ın yokluğunda zor günler geçiren Onur’a ise Didem ve Adnan’dan destek geldi. Didem, Aycan’ın Onur’u bırakıp gitmesini, sorunlarla mücadele etmek yerine kaçmasına anlam veremediğini ifade etti. Onur ise onunla olan ilişkisinde şuanda ayrılıp ayrılmadıklarını bile bilmediğini kafasının karma karışık olduğunu açıkladı. Peki Aycan ne zaman dönecek? Onur, Aycan’ı beklemeye devam edecek mi?

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Didem ve Adnan tanıma yolundadır

FRAGMANLAR