X
X

Kısmetse Olur 369.Bölüm

27 Şubat 2017

Kısmetse Olur son bölümde neler oldu?

Kısmetse Olur'da yeni bir hafta başlarken olayların da ardı arkası kesilmedi. Adaylar güne şok eden bir eleme haberiyle başladı. Kısmetse Olur'un damat adaylarından Gökhan, evin kurallarına uymadığı gerekçesiyle programdan elenen isim oldu. Gökhan'ın elenmesi herkesi hem düşündürdü hem de şaşırttı. Bu haber üzerine Sibel de evden ayrılmak istediği dile getirdi. Daha önce de Gökhan evden elenmiş, Sibel onun geri dönmesini beklemişti. Bu defa Sibel yine aynı durumları yaşamak istemediğini ve aşkının peşinden gideceğini belirtti. Seda Akgül de Sibel'in bu kararına anlayış göstererek onunla vedalaştı. Kısmetse Olur'un sevilen çiftlerinden biri olan Gökhan ve Sibel artık evde olmayacak.

Günün bir diğer gelişmesi ise eve yeni gelen damat adayı Altuğ oldu. 35 yaşında ve oyuncu olan Altuğ, olgun ve sakin tavırlarıyla gelin adaylarının beğenisi topladı. İstanbul'da ailesiyle yaşadığını söyleyen Altuğ, kafasında aday olacağı belli bir gelin adayının olmadığının da altını çizdi. 

Kırmızı oda tahmin günleri geri döndü. Seda Akgül, damatlar evine gelerek kırmızı oda tahminlerini aldı. Gün sonunda ise birbirini tahmin eden çiftler baş başa zaman geçirme fırsatı edindi. Kırmızı odalardan en dikkat çekeni ise, hem Farima'nın hem de Yağmur'un Onur'u çağırması oldu. Yağmur, Onur'u yakından tanımak istediğini söylerken, Onur'un tahmini ise Farima'dan yana oldu. Onur ve Farima'nın eşleşmesi evdeki herkesi bir anda şaşkına çevirdi. Yoksa Onur ve Farima arasında yeni bir aşkın kıvılcımları mı atılıyordu?

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Didem ve Adnan tanıma yolundadır

FRAGMANLAR