X
X

Kısmetse Olur 371. Bölüm

1 Mart 2017

Kısmetse Olur son bölümde neler oldu?
Gelin adaylarından Sevgican'ın evdeki diğer adaylarını taklit etmesi eğlenceli anlara sahne oldu. Şimdiye kadar bu yönünü hiç göstermeyen Sevgican, bir anda tüm adayların beğenisi kazandı.

Akın ve Tuğçe arasındaki tartışmalar bitmek bilmiyor. Sürekli kavga eden çiftin bu halleri diğer adayların da dikkatini çekmeye başlıyor. Öte yandan Yağmur ise Onur'u kırmızı odaya çağırdığında çok heyecanlandığını itiraf ediyor. Didem'le dertleşen Yağmur, Farima'nın Onur'a olan yaklaşımını ise hırs olarak görüyor. Farima'nın Onur'a karşı duygusu olmadığını, sadece hırs olarak onunla birlikte olmak istediğini iddia ediyor. Didem ise, Farima'nın geldiğinden beri kendini taklit ettiğini, Didem'in konuşmalarını izleyip onun gibi olmaya çalıştığını ileri sürüyor. Peki bu iddialar karşısında Farima ne yapacak? Onur, Yağmur'u mu yoksa Farima'yı mı seçecek?

Yeni damat adayı Altuğ ise kırmızı oda hakkını Farima'dan yana kullandı. Yaşı itibariyle herkes Altuğ ile Yağmur'u yakıştırmıştı ancak durum öyle olmadı. Farima'yı kırmızı odaya çağıran Altuğ, onunla ilgili söylediği bir sözden dolayı pişmanlık yaşadığını belirterek özür diledi. Farima ise bu ince davranış karşısında olumlu tepki verdi.

Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da Kanal D'de!

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Aykut, Didem'le ödüle çıkmıştır

FRAGMANLAR