X
X

Kısmetse Olur 373.Bölüm

3 Mart 2017

Kısmetse Olur son bölümde neler oldu?
Kısmetse Olur'da gelinler evi güne dans ederek başladı. Önceki gün oryantal dansı yapan gelin adaylarından Farima, bugün de yine hünerlerini sergiledi. Tüm gelin adayları dans ederek enerjilerini attılar. Onları izleyen damat adayları da çalan roman havası müziğinde yerlerinde duramadı ve gelin adaylarına eşlik etti.

Gelinler evinin damatlar için bir şaka planı vardı. Tüm gelin adayları birer birer bahane bulup damatlar evini basıp, hesap soracaktı. Bu planı hayata geçiren ilk kişi de Didem oldu. Damatlar evine giden Didem, Adnan'ı görünce şakayı sürdüremedi ve belli etti. Durumu anlayan damat adayları, buna karşılık hemen harekete geçtiler. Gelinler evine bir baskın planladılar. Tüm gelin adayları, damatlar evine geldiğinde evi bomboş buldular. Oysaki onlar da gelinler evini dağıtmak üzere çok evden ayrılmışlardı. Gelin adayları ekrana verilen görüntüyle çığlık çığlığa evlerine koştular... Ve olanlar oldu...

Kısmetse Olur'un bugün bir de ziyaretçisi vardı. Damat adaylarından Onur'un babası eve gelmişti. Onur'un yaşadığı zor zamanları değerlendiren tüm adaylara öğütler veren Tevfik Bey, herkese duygusal anlar yaşattı. Onur'un ağlarkenki görüntülerini izleyince dayanamayan Tevfik Bey, oğluna sarılarak ağlamaya başladı. Baba-Oğul'un gözyaşları herkesi derinden etkiledi. 

Kısmetse Olur yeni bölümüyle Cumartesi 00.45'te Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Gökhan'ın annesi Rabia'yı istememiştir

FRAGMANLAR