X
X

Kısmetse Olur 376.Bölüm

7 Mart 2017

Kısmetse Olur son bölümde neler oldu?
Altuğ ve Yağmur sürprizi!

Kısmetse Olur’da gün son derece eğlenceli başladı. Damat adaylarından Altuğ, Yağmur’a hazırladığı sürpriz ile evi neşelendirdi.  Günün başlarından itibaren, gelinler evinden birini beğendiğini ve bu sürpriz ile o kişiyi açıklayacağını söyleyen Altuğ, herkesi büyük bir merak içinde bıraktı. Tüm adaylarıyla gelinler evine giden Altuğ, elindeki sürpriz hediye kutusuyla Yağmur’u yanına çağırdı. Ona verdiği bu özel hediye Yağmur’u hem sevindirdi hem de utandırdı… Altuğ’un bu sürpriz  jesti karşısında eli ayağına dolaşan Yağmur, heyecanını gizleyemedi… Peki bu sürpriz Altuğ ve Yağmur arasında nasıl gelişmelere zemin hazırlayacak? Kısmetse Olur evinde yeni bir aşk daha mı doğacak?

Tankut’un annesi gelinler evinde!
Kısmetse Olur’un damat adaylarından Tankut’un annesi Semra Hanım, gelinler evine ziyarete geldi. Ziyaret sırasında ona hazırlanan sürpriz doğum günü partisinden ise habersizdi. Tüm adaylar onun için bahçede sürpriz hazırlamıştı. Hazırlıklar karşısında çok mutlu olan Semra Hanım’ın eğlenceli tavırları ise evdeki herkesi çok eğlendirdi.

Tuğçe Akın’a ihanet etti mi?
Kısmetse Olur’da güne damga vuran bir başka gelişme ise Tuğçe’nin eski sevgilisi Arca ile görüştüğü iddiaları oldu. Akın ve Tuğçe arasında çıkan tartışma bir anda alevlendi. Kimse ne olduğunu anlamadı. Sunucu Seda Akgül, koridorda Tuğçe’yi ağlarken görünce bu durumun nedenini sordu. Akın ise artık her şeyi anlatacağını söyledi. Akın’ın iddiasına göre Tuğçe hala eski sevgili Arca ile görüşüyordu. Onun tarafından ihanete uğradığını söyleyen Akın, gözyaşlarını tutamadı. Sakinleşmekte güçlük çeken Akın’ın bu iddiası evde bir anda buz etkisi yarattı. Duydukları karşısında ise şok yaşayan Tuğçe, kendini savunmaya geçti ancak bunu başaramayınca o da sinir krizi geçirdi ve sesini yükseltmeye başladı. İkili arasında geri dönüşü zor sözler söylenmeye başladı. Seda Akgül, Akın’ın ihanet iddiasının son derece ağır bir suçlama olduğunun altını çizerek bu durumu ispatlamasını istedi. Akın ise bir gün önce bu konudan emin olmak için Arca’yı aradığını ve olayı doğrulattığını söyledi. Herkes büyük bir şok içindeydi. Tuğçe ise bu suçlamaları reddederek Akın’la olan ilişkisinin bu saatten sonra devam etmeyeceğini belirtti.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Mehtap, Aykut'a aday olmuştur

FRAGMANLAR