Skip to main content
 
Kısmetse Olur 387.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
{{ continueContent }}
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Kısmetse Olur 387.Bölüm


591.169 kez izlendi
Kısmetse Olur 388.Bölüm Fragmanı

Kısmetse Olur 388.Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 21 Mart Salı yeni bölüm fragmanında Emre, ona aday olan gelin adaylarından hangisine gönlünü kaptıracak? Gamze, Sevgican ve Farima Emre'nin gönlünü çalabilmek için nasıl bir mücadele içine girecekler?   Hemen izle


Kısmetse Olur 20 Mart 2017'de yayınlanan son bölümde, eski adaylardan Emre Ubeyli ve Aycan Varış'ın eve dönmesi güne damgasını vurdu!
Kısmetse Olur 20 Mart 2017'de yayınlanan son bölümde, eski adaylardan Emre Ubeyli ve Aycan Varış'ın eve dönmesi güne damgasını vurdu!

Kısmetse Olur son bölümde neler oldu?
Kısmetse Olur'da geçen sezon bulunan eski damat adayı Emre Ubeyli geri döndü. Gelinler evine giriş yapan Emre'yi Melis çığlık çığlığa karşıladı. Gelen güzel tepkilerle mutlu olan Emre, geçen sezon Hazal'la aşk yaşamış ve ismini duyurmuştu. Hazal'la ayrılan ve yeni bir ilişki için kendini hazır hisseden Emre'nin bu sezon kiminle aşk yaşacağı ise şimdiden merak konusu oldu. 

Kemal ve Melis aşkında Cansu krizi çıkıyor. Melis, diğer gelin adaylarına Kemal'in aslında kendisini istemediğini ve aklındaki ismin geçen sezon yarışan Cansu Deliktaş olduğunu söylüyor. Cansu'yla telefonda konuşan Melis, ondan duyduklarından sonra büyük bir yıkıma uğruyor ve o sinir harbiyle Kemal'den hesap soruyor. Olan biteni Melis'e anlatan Kemal onu ikna etmeyi başarıyor ancak o sırada Cansu Deliktaş hakkındaki iddialar doğrultusunda eve bir video göndererek açıklama yapıyor! Peki, Kemal gerçekten Cansu'yla konuştu mu? 

Kısmetse Olur'da sürprizlerle dolu bir gün yaşanıyor. Aycan, rahatsızlığı nedeniyle programdan ayrılmış bu süreçte de Onur'la olan ilişkisi de bitmişti. Onur'un doğum gününde eve gelen Aycan tekrar hayal kırıklıklarıyla evden ayrılmıştı. Ancak kenini toparlayan ve sağlık durumunu düzelten Aycan'dan beklenmedik bir hamle geldi. Damatlar evine giriş yapan Aycan, herkesi şok etti. Peki bundan sonra Onur ve Aycan aşkı küllerinden doğacak mı?

20.03.2017 Pazartesi 16:34  (Güncellendi: 29.08.2017 Salı 10:38)