X
X

Kısmetse Olur Haftanın Finali - 05.03.2017

6 Mart 2017

Kısmetse Olur haftanın finalinde, tüm adaylar evden gitmesini istediği aday için oy kullanmaya başladı. Oylama sırasında adaylar arasında beklenmedik tartışmalar çıktı. Didem ve Farima arasındaki tartışma finalde de devam etti. Farima'nın kendisini taklit ettiğini iddia eden Didem, Adnan'ı da ona koruma vermemesi yönünde uyardı. Bu iddia üzerine Farima ise evde onu kıskandıklarını ve kendilerine rakip gördükleri için böyle söylemlerde bulunduklarını ileri sürdü. İkili arasındaki tartışmaya Yağmur ve Adnan da dahil oluyor, tansiyon yükseliyor.

Eleme potasına kimler girdi?
Öte yandan kutudan çıkan oylar sayıldığında elenmesi yönünde en çok oyu gelinler evinden Farima, damatlar evinden ise Ünal aldı. Yaklaşık bir haftadır hasta olan ve programa katılamayan Ünal elenmeyi kendi istedi. Ancak kimin eleneceği henüz belli değildi. Farima ve Ünal'ın girdiği eleme potasında gözler zarftan çıkacak karara döndü.

Hangi aday eve veda edecek?
Seda Akgül, zarftan çıkacak kararı açıkladı. Çıkacak karara göre hangi adayın eve veda edeceği belli olacaktı. Ünal, Gözde'ye olan karşılıksız aşkından dolayı elenmeyi istedi. Çünkü evde kaldığı süre boyunca başka adayı tanımak istemediğini belirtti. Haftanın birincileri ise Akın ve Tuğçe olmuştu. Çeki oy farkıyla Tuğçe almıştı. Zarftan çıkan karar ise birinciliği alan adayın evini koruyabildiği yönünde oldu. Bu durumda Tuğçe evini koruyarak Farima'nın elenmesine engel oldu. Bu nedenle Kısmetse Olur'a veda eden aday Ünal oldu.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Hazal, diskalifiye olmuştur

FRAGMANLAR