X
X

Kısmetse Olur Haftanın Finali - 19.02.2017

20 Şubat 2017

Kısmetse Olur haftanın finalinde heyecan tüm gece boyunca devam etti. Haftanın birincileri önceki gün Adnan ve Sibel olmuştu. Ardından eş adaylarıyla romantik yemeğe çıkmışlardı. Gergin bir eleme gecesi daha başlamıştı... Tüm hafta boyunca yaşanan tartışmalar bir bir gün yüzüne çıkmış, adaylar yüzleşmeye başlamıştı. Gözde ve Ünal aşkında depremler üst üste yaşanmıştı. Akın ve Tuğçe ilişkisi de evdekilerin oklarını üzerine çekmişti...

Büyük bir bekleyişin ardından tüm adaylar evden elenmesi yönünde bir adayın ismini yazmak üzere oylamaya gittiler. Oylama sonucunda gelin adaylarından Tuğçe Ergişi, damat adaylarından ise Akın ayağa kalkan aday oldu. Akın ve Tuğçe arasında hangisinin yarışmaya veda edeceği ise kutudan çıkacak zarfa bağlıydı. Çeki alan isim evini koruyabilecek miydi? Adnan ve Sibel arasında çek kime gidecekti? Seda Akgül, önce çekin gideceği ismi açıkladı. Adnan, en çok oyu alan aday oluyor ve evini koruyor. Bu karar üzerine herkes büyük bir merakla zarftan çıkacak son kararı bekliyor.

Kısmetse Olur'da bir hafta daha geride kalırken, zarftan çıkan kararla çeki alan aday evini korudu. Bu durumda gelin adaylarından Tuğçe Ergişi programa veda eden isim oldu. Akınm ise bir hafta daha evde kalacak isim oldu.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Adnan ve Semih eski yarışmacılardandır

FRAGMANLAR