Skip to main content
 
Kısmetse Olur 355.Bölüm Fragmanı
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Kısmetse Olur 355.Bölüm Fragmanı

65.359 kez izlendi
Kısmetse Olur 354.Bölüm

Kısmetse Olur 354.Bölüm / Bölümler

Kısmetse Olur 9 Şubat Perşembe 2017'de yayınlanan son bölümde, gelin adaylarından Aycan ve Tuğçe arasında çıkan tartışma diskalifiye mi getirdi? Aycan üçüncü uyarısını alarak, diğer adaylar tarafından evden gidip gitmesi kararı için oylandı. Peki oylama nasıl sonuçlandı? Aycan hakkında neye karar verildi?   Hemen izle


Kısmetse Olur 10 Şubat Cuma 2017 günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, bu hafta Aycan'a evlenme teklif etmeyi planlayan Onur, yaşanan olumsuz şeylerden sonra bu kararından vaz mı geçiyor? Onur ve Aycan aşkı bitiyor mu?
Kısmetse Olur 10 Şubat Cuma 2017 günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, bu hafta Aycan'a evlenme teklif etmeyi planlayan Onur, yaşanan olumsuz şeylerden sonra bu kararından vaz mı geçiyor? Onur ve Aycan aşkı bitiyor mu?

Kısmetse Olur son bölüm ardından yayınlanan 355. Bölüm fragmanında, evin gözde çiftlerinden Onur ve Aycan arasında yaşanan sorunlar, Aycan'ın diskalifiye olma ihtimali ikili arasında büyük bir tartışmaya daha zemin hazırladı. Aycan'ın ilişkisini ikinci plana atıp, evdeki hal ve tavırlarını kontrol edememesi üzeirne Onur, sert bir dille çıkıştı. Gelinler evinde Aycan'a sesini yükselten damat adayı Onur, "Sen burada aşk yaşıyorsun, aşk! Diskalifiye olmak ne demek?" diyerek isyanını dile getirdi. Onur kaşrısında sessizliğini koruyan Aycan'ın ise pişmanlığı her halinden belli oluyordu.

Onur evlilik kararından dönecek mi?
Öte yandan damatlar evinde Aycan'a bu hafta evlilik teklifi yapacağını itiraf eden Onur, bu kararından dönecek mi? Aycan, elenmenin eşiğinden dönüp, Onur'la arasını düzeltebilecek mi? Tüm bunların yanı sıra Onur, Aycan'ın annesinin sözleri üzerine daha da sinirlenip bu ilişkiye nasıl bir yön verme kararı alacak? Aycan, Onur'un evlenme teklifi edeceğini duyduğunda nasıl bir tavır sergileyecek?

Ünal ve Onur kavgası büyüyor!
Kısmetse Olur yayınlanan son bölümde, diskalifiyeden dönen Aycan'a, Ünal laf atarak sataşmıştı. Aycan'ın yüzündeki ifadeyi gülğmseme olarak algılayan Ünal, ona sert bir şekilde çıkışınca karşısında Onur'u bulmuştu. Onur ve Ünal arasında çıkan tartışma daha da büyüdü. İkili damatlar evinde yeniden karşı karşıya geldi,tansiyon bir anda yükseldi... Ünal'ın sürekli Aycan'ı eleştirmesi, gitmesini istemesi ise tüm adayların kafasında soru işareti oluşturdu? Ünal, neden Aycan'ı bu denli istemiyordu, onunla alıp veremediği şey neydi?

Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da Kanal D'de!

09.02.2017 Perşembe 16:33  (Güncellendi: 29.08.2017 Salı 10:38)