X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Kısmetse Olur 421.Bölüm Fragmanı

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında Melis yine ortalığı karıştıracak bir takım iddialarda bulunuyor. Başından beri Tuğçe ve Emre ilişkisini eleştiren Melis, Tuğçe'nin Emre'yi sevmediğini söyledi. Emre ile yakın dost olan ve onun duygularını bilen Melis, onun gerçekten Tuğçe'yi sevdiğini ancak bu sevginin karşılıksız olduğunu da sözlerine ekledi. Peki Tuğçe gerçekten Emre'yi sevmiyor mu? Emre, bu iddia karşısında ne tepki verecek?

Öte yandan Akın ve Farima ilişkisi evde tepkilere neden oluyor. Evdeki eleştirilerden sıkılan ve olumsuz yorumlardan etkilenen Akın, bundan sonra yine aynı şeyler yaşanırsa söyleyeceği sözleri olduğunu belirtiyor. Olanlardan sonra daha da öfkelenen Akın artık insanlara karşı daha acımasız bir tavır alacağının da sinyallerini vermiş oluyor. Farima ise gelinler evinde konuşurken gözyaşlarına hakim olamıyor. 

Melis ve İlkay ilişkisinin tam ortasına ise şok eden bir mevzu düşüyor. Melis, vücudunda eski sevgisiliyle birlikte yazdırmış olduğu bir dövmesi olduğunu söylüyor. Dövme konusunda hassas olan ve bu konuda defalarca İlkay'ın üzerine giden Melis, bu durumu nasıl açıklayacak? İlkay, Melis'ten duyguğu bu gerçek karşısında nasıl bir tavır alacak?

Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da kanald.com.tr'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Gökhan, otomotiv sektöründe çalışmaktadır

FRAGMANLAR