Skip to main content
 
Kısmetse Olur 356.Bölüm Fragmanı
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Kısmetse Olur 356.Bölüm Fragmanı

68.070 kez izlendi
Kısmetse Olur 355.Bölüm

Kısmetse Olur 355.Bölüm / Bölümler

Kısmetse Olur 10 Şubat Cuma 2017'de yayınlanan son bölümde, halkın oylarıyla haftanın kral ve kraliçesi belli oldu. Kraliçe seçilen gelin adayı Didem olurken, kral da damat adaylarından Adnan oldu. Didem ve Adnan uzun bir zamandan sonra ilk kez yan yana geldi...   Hemen izle


Kısmetse Olur 11 Şubat Cumartesi 2017 günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, Adnan, Didem ve Tankut'un romantik yemeğini basıyor! Adnan'ın sakinleştiremeyen Tankut, beklemediği bir hamle ile karşı karşıya kalıyor!
Kısmetse Olur 11 Şubat Cumartesi 2017 günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, Adnan, Didem ve Tankut'un romantik yemeğini basıyor! Adnan'ın sakinleştiremeyen Tankut, beklemediği bir hamle ile karşı karşıya kalıyor!

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında, Didem ve Tankut'un romantik yemeğini basan Adnan, sözleriyle hem Didem'i hem Tankut'u mahvediyor!

Kısmetse Olur yeni bölümde neler olacak?

Ad-Did cephesinde neler oluyor?
Kısmetse Olur'da geçtiğimiz hafta bir çok kez yüzük atan ve sonunda ayrılık kararı alan Adnan ve Didem ilişkisinde beklenmedik bir gelişme yaşanıyor. Didem ve Tankut, romantik yemeğe çıkıyor. Günlerdir Didem ve adnan'ın aralarını yapmaya çalışan Tankut, Didem'le baş başa konuşuyor ancak Adnan bu manzara karşısında daha fazla dayanamıyor. Damatlar evinde yemek yiyen Didem ve Tankut'un yanına bir hışımla geliyor. Adnan'ın bu gelişi Tankut'u endişelendiriyor ve Tankut onu sakinleştirmeye çalışıyor. Adnan, Tankut'u dinlemeyip kendi bildiğini yapınca Tankut'un da sesi yükselmeye başlıyor! İletişim kuramadıklarını ve konuşmak için doğru zaman olamadığının altını çizen Tankut, Adnan'ın evden gitmesini rica ediyor. Ancak öfkeden deliye dönen Adnan, Didem'le konuşmadan gitmek istemiyor.

Hayatımda gördüğüm en egolu insansın!
Didem'in yanına gelen Adnan ağır konuşmaya başlıyor. Didem hakkında olumsuz yorumlarını peş peşe sıralayan Adnan, onun egolu bir insan olduğunu söyleyince Didem sessizliğini bozuyor! Adnan'ın "Görüdüğüm en egolu insansın" sözüne karşılık o da "Sen de gördüğüm en acımasız insansın" diyerek karşılık veriyor. İkili arasında yeni bir kriz çıkıyor. Didem'in ayrılığı bu kadar kolay kabullenmesini kendine yediremeyen Adnan, sinirle söylemediğini bırakmıyor...

Kısmetse Olur yeni bölümüyle Cumartesi 13.00'de Kanal D'de!

10.02.2017 Cuma 16:20  (Güncellendi: 29.08.2017 Salı 10:38)