Skip to main content
 
Kısmetse Olur 357.Bölüm Fragmanı
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Kısmetse Olur 357.Bölüm Fragmanı

64.437 kez izlendi
Kısmetse Olur Haftanın Finali- 12.02.2017

Kısmetse Olur Haftanın Finali- 12.02.2017 / Bölümler

Kısmetse Olur 12 Şubat Pazar günü yayınlanan haftanın finali bölümünde eve veda edecek aday belli oluyor! Yapılan oylama ile en çok adı yazılan iki aday kim olacak? Bu hafta sürpriz kutudan ne karar çıkacak?   Hemen izle


Kısmetse Olur 13 Şubat Pazartesi 2017 günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, yeni gelin adayı Farima ile Didem arasında kriz çıkıyor! Didem, Farima'yı neden kıskandı, onu rahatsız eden şey ne oldu?
Kısmetse Olur 13 Şubat Pazartesi 2017 günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, yeni gelin adayı Farima ile Didem arasında kriz çıkıyor! Didem, Farima'yı neden kıskandı, onu rahatsız eden şey ne oldu?

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında yeni gelin adayı Farima eve iddialı bir giriş yapıyor ancak Didem onun varlığından rahatsız oluyor. Didem yoksa Adnan'dan mı kıskanıyor?

Kısmetse Olur yeni bölümde neler olacak?

Farima ve Didem arasında neler oluyor?
Kısmetse Olur'un İran'lı yeni gein adayı Farima eve iddialı bir giriş yapıyor. Farima'nın gelişiyle birlikte Didem beklendik bir şekilde rahatsız oluyor. Farima'nın da Adnan gibi İran kökenli olması yoksa Didem'in aklına kuşku mu düşürüyor? Didem neden ondan rahatsızlık duyuyor? Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında da Didem'in "Belki dünya iyisi bir kız ama beni rahatsız eden bir şey var onda" demesi akıllarda soru işareti bıraktı.

Aycan ve Onur ilişkisi hakkında Gökhan'dan şok iddia!
Aycan ve Onur, son zamanlarda Aycan'ın annesinin sözleirnden sonra büyük bir tartışma yaşayıp ayrılığın eşiğine gelmişlerdi. Bunun üzerine bir de diskalifiye eşiğine gelen Aycan, Onur'u zor durumda bırakmıştı. Peki Aycan'ın annesinin davranışlarındaki asıl etken neydi? Herkesin kafasını kurcalayan bu soruya evdeki damat adaylarında Gökhan öyle bir iddiayla cevap verdi  ki... Onur'a annesinin set koymasını isteyen kişinin Aycan olduğunu ve bu yüzden bu duruma geldiklerini ileri sürdü. Peki bu iddianın gerçeklik payı nedir?

Kısmetse Olur'a yeni bir gelin adayı daha geliyor!
Kısmetse Olur haftanın finalinden sonra eve yeni bir damat adayı ile gelin adayı gelmişti. Bugün yayınlanacak olan yeni bölümde ise bir gelin adayı daha geliyor. Peki bu gelin adayı Merve'nin yerine mi geliyor yoksa Aycan'ın diskalifiyesi gerçekleşiyor mu?
 
Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi 12.30'da Kanal D'de!

13.02.2017 Pazartesi 09:57  (Güncellendi: 29.08.2017 Salı 10:38)