Skip to main content
 
Kısmetse Olur 361.Bölüm Fragmanı
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Kısmetse Olur 361.Bölüm Fragmanı

78.020 kez izlendi
Kısmetse Olur 360.Bölüm

Kısmetse Olur 360.Bölüm / Bölümler

Kısmetse Olur 16 Şubat 2017'de yayınlanan yeni bölümde, haftanın kral ve kraliçesi, Onur ile Gözde oluyor! Kraliçe seçilen Gözde, Ünal'la tartışma yaşayınca gözyaşlarını tutamıyor ve ikili arasında soğuk rüzgarlar esmeye başlıyor!   Hemen izle


Kısmetse Olur 17 Şubat Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, Gözde ve Ünal arasındaki gerginliğin asıl nedeni Gözde'nin ailesi mi iddiası ortalığı karıştırdı! İkili arasındaki sorunlar ne zaman çözülecek?
Kısmetse Olur 17 Şubat Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, Gözde ve Ünal arasındaki gerginliğin asıl nedeni Gözde'nin ailesi mi iddiası ortalığı karıştırdı! İkili arasındaki sorunlar ne zaman çözülecek?

Kısmetse Olur 361. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Kısmetse Olur son bölümün hemen ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında, Ünal ve Gözde ilişkisindeki sorunların asıl kaynağı aile mi? Yoksa Gözde'nin ailesi Ünal'ı istemiyor mu?

Kısmetse Olur'un yeni çifti Ünal ve Gözde arasında ilk günden bu yana sular durulmuyor. Gözde ile Sevgililer Günü'nde tanıma yoluna giren Ünal, ona bir kolye hediye etmişti. Ünal'ın Gözde'ye "Sen beni taşıyabilecek bir kadın değilsin" demesinden sonra araları açılan ikili bugün de tartışma yaşadı. Gözde'nin Ünal'ı kolay kolay affetmeye niyeti yoktu. Gözde, Ünal'ın damatlar evinde umursamazca oturup, gönlünü almak adına hiç bir şey yapmamasına bozulup, kolyesini çıkarmıştı. Bunun üzerine eve gelip Gözde'den özür dileyen Ünal, reddedilince evi terketmişti.

Kritiklerde annesinin hafta sonu burada olduğunu ve programa gelmek istemediğini belirten Gözde, bir anda akıllara başka soru işaretleri de getirdi. Acaba Gözde'nin ailesi Ünal'ı istemiyor muydu? Yoksa ilişkilerinin yolunda gitmeme sebepleri başka mıydı?

Öte yandan Gökhan, Sibel'i şaşırtacak bir sürpriz yapıyor! Gökhan'ın görünce sevinç çığlıkları atan gelin adayı Sibel, nasıl bir sürprizle karşılaştı?

Tuğçe ve Akın arasında büyük kavga!
Tuğçe ve Akın arasında soğuk rüzgarlar esmeye devam ediyor! Tuğçe Yılmaz'ın Akın'ın babasıyla görüşmesinin ardından bir çok problem teker teker ortaya çıkmaya başlamıştı. Özellikle Tuğçe'nin, Akın'ın babasının yanında oturuş şekli büyük eleştirilere neden olmuştu. Bunun üzerine tartışan çiftten, Tuğçe Yılmaz Akın'ın sözleriyle gözyaşlarına boğuldu. Akın'a kendini ifade edemeyen Tuğçe, ağladığı halde ondan ilgi göremeyince isyan etti!

 Kısmetse Olur, yeni bölümü ile 17 Şubat Cuma 12.30'da Kanal D'de!

16.02.2017 Perşembe 16:20  (Güncellendi: 29.08.2017 Salı 10:38)