X
X

Kısmetse Olur 366.Bölüm Fragmanı

62.502 kez izlendi • 22 Şubat 2017

Kısmetse Olur'da Ünal'dan şok eden açıklamalar!
Son zamanlarda Gözde ile yaşadığı durumlardan dolayı sıkıntılar yaşayan Ünal, onunla olan ilişkisi sona erince evde farklı imalarda bulunmaya başladı. Evde yaşanan olayların ardında başka işler olduğunu söyleyen Ünal, oldukça iddialı konuşmalar yaparak herkesin aklını karıştırdı. Öfkelendiği her halinden belli olan Ünal, "Bu işte başka işler var, eğer ben konuşmaya başlarsam ev yerinden oynar!" diyerek ne anlatmaya çalıştı. Gözde'nin tavırlarından da son derece rahatsız olan Ünal onun ısrarla kendisini istememesi üzerine ise, "Sen Berker'in sana burada yapmış olduğunun hıncını benden çıkarttın" diyerek ağır ithamlarda bulundu.

Akın ve Tuğçe arasında buzlar eriyor!
Tuğçe'nin annesinin Akın hakkında yaptığı olumlu yorumlardan sonra aralarındaki etkileşim artan Akın ve Tuğçe, gün geçmeden yine bir tartışma yaşamış ve gerilmişlerdi. Tuğçe, aradaki gerginliğin son bulması için Akın'a sürpriz bir adım atarak gönlünü almayı başardı.

Sibel, Gökhan için mekan kapattı!
Önceki gün yaşadıkları tatsızlıktan sonra ise Gökhan ve Sibel cephesinden yine aşk kokuları gelmeye başladı. Kısmetse Olur evine geldiği ilk günden beri yaptığı sürprizlerle adından söz ettiren Gökhan'a bu defa Sibel'den bir sürpriz vardı. Gökhan için mekan kapattığını söyleyen Sibel'in sürprizi neydi?

Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ünal ve Tuğçe yakın arkadaştır

FRAGMANLAR