X
X

Kısmetse Olur'da büyük sürpriz! Görmedikleriniz ve duymadıklarınızla ilk kez yayında olacak!

22.05.2017 Pazartesi 11:52 (Güncellendi: 29.08.2017 - 10:38)

Kısmetse Olur, 22 Mayıs Pazartesi yayınlanacak olan yeni bölümüyle hiç bir yerde görmediğiniz, duymadığınız ve ilk kez izleyeceğiniz görüntülerle yayında olacak. Ekrana verilmeyen bir çok görüntünün tamamı bugün yayınlanacak olan yeni bölümde sizlerle olacak. Peki Kısmetse Olur'da şimdiye kadar izlemediğiniz o görüntüler neler?

Kısmetse Olur'da bir ilk daha gerçekleşiyor. Kısmetse Olur 22 Mayıs Pazartesi günü 12.30'da daha önce hiç bir yerde yayınlanmayan internet özel yeni bölümüyle yayında olacak.

Yayınlandığı ilk günden itibaren ilgiyle takip edilen Kısmetse Olur, ekranda izlediğiniz ancak şimdiye kadar devamını görmediğimiz ve ekrana verilmeyen bir çok görüntünün yer aldığı yeni bölümüyle kanald.com.tr'de yayınlanacak. Peki kavgaları, aşkları ve tartışmalarıyla çok konuşulan programda, herkesin merakla beklediği ve ilk kez izleyeceği görüntüler neler?

Kısmetse Olur'da daha önce hiç izlemediğiniz, ilk kez izleyeceğiniz ve hiç bir yerde yayınlanmayan görüntüler bugün 12.30'da kanald.com.tr'de olacak!

 

Sakın Kaçırmayın!

KISMETSE OLUR VİDEOLARI