X
X

Leke 5. Bölüm

Yasemin Mehmet'in tuzağına düşerek Fischer'dan duyduklarıyla şok geçirir. Olayın yaşandığı otele aynı anda Mehmet ve Cem gelir ve Yasemin oteli apar topar terk eder. Genç kız soluğu yetiştirme yurdunda bakıcılık yapan Nevin'in yanında alır. Yaşadıklarıyla şok yaşayan Yasemin, adeta yıkılmıştır. Yasemin, Mehmet'in kendisi ve Cem üzerinden oynadığı oyunda Cem'in Ceo olmasını engellemesi için bu durumu Cem'e anlamak istemez. Bu sırada Marin Marin'de yeni Ceo'nun açıklanacağı gün gelir. Cem, Mehmet'in her türlü oyunlarına rağmen Ceo'luk görevini alabilmesi oldukça zorlaşır.

Serpil'in odasına ve Yasemin'in masasına dinleme cihazı yerleştiren Birkan, Yasemin'in Serpil'e, Fischer'la olan olayın hesabını sorduğunda her şeyi duyar. Birkan ise Serpil'den bunun hesabını sorar. Belkıs'ın şirketini araştıran Ekber, bulduğu bilgileri Cem'le paylaşır. Cem öğrendikleriyle annesine bir kez defa öfke duyar. Cem, annesi Belkıs'la yüzleşir.

Arda, annesi ve halasının üzerindeki baskıyla kendini ispatlamak için şirketine açılış partisi düzenlemeye karar verir. Parti organizasyonunu Hoyo'ya verir ve gecede Yasemin görev alır. Ferhan ve Cem'i açılışa davet eder. Yasemin'i tekne baskını gecesinden tanıyan Arda büyük bir oyun oynar. Davette, Arda, Cem ve Yasemin bir araya gelir. Cem, Yasemin'in yaşadıklarını öğrenmeye çalışır.

Leke yeni bölümüyle Salı akşamı 20.00'da Kanal D'de!

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Cem, Yasemin'e kaşı kendisini affettirmeye çalışır

FRAGMANLAR