X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Leke 6. Bölüm

Arda’nın açılış davetinde büyük karşılaşma gerçekleşir, Arda ve Yasemin karşı karşıya gelir. Arda, Cem’in yanında tekne gecesinde Yasemin'le tanıştıklarını söyler. Bu sırada mali şube şirkete baskın yapar. Yasemin ve Arda, tekrar ifadeye alnır. Serbest bırakılan Yasemin, apar topar uzaklaşır. Cem, Yasemin'in arkasında gitse de olayları öğrenemez. Arda son yaşanan sorgu olaylarında iyice çıkmaza girer. Cem, kardeşiyle arasında olan duvarları aşmak ister. Ancak Arda'nın Yasemin'le yaşadığı olayları anlatması Cem'in sinir krizi geçirmesine neden olur. İki kardeş bir kez daha karşı karşıya gelir. Cem, durumu toparlamaya çalışır ve Yasemin'den özür diler. Ancak Yasemin'in orada bulunma şeklini Cem'e anlatmayan Arda da Şirin'in yerine Yasemin'in orada olduğunu bilmez.

Bir diğer taraftan Şirin'in Yasemin'e para getirmesi tansiyonu iyice yükseltiyor. Şirin'in yüzünden Cem'i kaybettiğini düşüne Yasemin, Şirin'in getirdiği parayı yüzüne fırlatıp Şirin'i evden kovuyor. Arda, Cem'le birlikte Yasemin'den özür dilemeye geliyor. Yasemin ise Arda ile teknede yaşadığı olayın travmanın etkisinden çıkamıyor. Cem ise Yasemin'e karşı bir kez daha mahcup olduğunu anlıyor. Tüm kötü olaylara rağmen Yasemin ve Cem romantik bir yemekte buluşur. Serpil’in ofisine böcek yerleştiren Birkan, ablasının Meto’yla yaptığı konuşmayı duyar. Birkan öğrendiklerini kullanarak Serpil’den Yasemin’in evine girebilmek için akıl almaz bir istekte bulunur. Arda, Yasemin’in evinde beklenmeyen bir şekilde ziyaret eder. Bu ziyarette yaşanacaklarla artık hiçbir şey eskisi gibi olamayacaktır.  

Leke yeni bölümüyle Salı akşamı 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Yasemin, Şirin'in gerçekte ne iş yaptığını bilmez

FRAGMANLAR