X
X

Dilin Döğer’den Zeynep üzerine samimi açıklamalar!

24.01.2023 Salı 10:02 (Güncellendi: 24.01.2023 - 10:02)

“Zeynep, yaşanan tüm çatışmalar içerisinde kendisi ile yüzleşiyor ve kendini bulmaya devam ediyor.”

Kanal D’nin her çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkan, başrollerini Erkan Petekkaya, Dilin Döğer, Sezin Akbaşoğulları, Rojda Demirer, Ali Öner ve Ozan Orhonlu’nun paylaştığı dizisi O Kız ekrana gelen her bölümü ile büyük beğeni kazanmaya devam ediyor.

Sürükleyici hikayesi ile olduğu kadar oyuncu performansları ile de adından söz ettiren O Kız’ın Zeynep’i Dilin Döğer, Kanal D’nin Set Ekstra programına samimi açıklamalar yaptı.

Zeynep’i nelerin beklediği ile ilgili:

“Zeynep'in neler beklemiyor ki? Zeynep'in hayatı etrafındaki bütün insanlarla çevrelenmiş tırnaklanmış durumda… Bir tırnağı yok ediyor, öbür tırnak geliyor. Verdiği çaba içerisinde de kendini buluyor, kendini fark ediyor. Kendine şaşırıyor. Bazen yapsam mı, yapmasam mı diyor. Böyle bir çatışma içerisinde… Kendiyle yüzleşerek ya da barışarak yoluna devam ediyor.” dedi.

Yoğun bir set ortamına rağmen gayet eğlenceli bir ekip ile çalıştıklarını söyleyen Dilin Döğer ilerleyen bölümlerde heyecanın daha çok artacağının ve sırların yavaş yavaş ortaya çıkacağının da sinyallerini verdi.

O Kız yeni bölümleri ile her çarşamba akşamı Kanal D’de…

O KIZ VİDEOLARI