X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Bize bu kötülüğü sen yaptın!

O Kız 8 Mart Çarşamba akşamı yayınlanan 23. bölümde olayları düzeltmeye çalışan Sitare, Türkan ve İsmail'in tepkisi ile karşılaşıyor!

Sitare, Türkan ile konuşmak için eve gider. Amacı onlara düzeltmeye çalıştıklarını anlatmaktır. Ancak hem İsmail hem de Türkan Kadir'in evi terk etmesini ve Melek'in hayatlarına girmesinin sorumlusunu Sitare olarak görürler. Sitare'nin diyecek tek bir sözü bile yoktur. 

O Kız yeni bölümleriyle her çarşamba Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR