X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Zeynep, Doruk'a içini döktü!

O Kız 8 Mart Çarşamba akşamı yayınlanan 23. bölümde birbirlerine olan sevgilerinden vazgeçmeyen Doruk ve Zeynep arasında duygu dolu bir an yaşanıyor!

Tüm yaşadıkları olumsuzluklara karşın Zeynep ve Doruk'un birbirlerine karşı olan duyguları bitmemiştir. Zeynep içini Doruk'a döker ve ilk aşkından destek bekler.  

O Kız yeni bölümleriyle her çarşamba Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR