X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Poyraz Karayel 78. Bölüm Fragmanı

Ayşegül ve Sinan'ın kaçırılmasında Nevra'nın parmağı olduğunu düşünen Bahri, tüm adamlarını toplayıp hesap sormaya gider. Meltem'in durumuyla üzüntüden bitap düşen Zülfikar bile bu olaya yetişmesi için Sadredddin tarafından aranır. Evi büyük bir hışımla basarak duruma çok sinirlenen Bahri tetiğin ucuna Çınar'ı alır ve Nevra'yı tehdit eder. Nevra, Ayşegül'ün yerini biliyor mu? Bahri'nin sorusuna tatmin edici cevabı vererek Çınar'ı kurtarabilecek mi?

Poyraz, sağ salim Sinan ve Ayşegül'ü bulur. Fakat bir yanda oğlu diğer yanda sevdiği kadın ile şantaj edilmektedir. Ayşegül ve Sinan'ı kaçıranlar, Poyraz'dan istedikleri fotoğrafları alabilecekler mi? Poyraz, seçimini yaparak şantaja boyun mu eğecek yoksa başka bir planı var mıdır? 

Poyraz Karayel, heyecan dolu yeni bölümüyle 1 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Sema, Bahri Baba ve ekibinden ayrı bir evde yaşamaktadır

FRAGMANLAR