X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Poyraz Karayel 81.Bölüm Fragmanı - 2

Poyraz Karayel büyük finale kalan son iki bölümde Ayşegül ve Poyraz arasında takılan yüzükler herkesi büyük bir heyecana sürüklüyor? Yoksa Ayşegül ve Poyraz evlilik yolunda ilk adımı atıyorlar mı?

Poyraz ve ekibi zorlu bir mücadele içindedirler ancak bu defa diğerlerinden farklı bir durum daha vardır. İşkenceye maruz kalan ekip, nasıl bir yol izleyip kurtulma planı yapacaklar? Poyraz'ın ortadan kaybolmasıyla onun yalan söylediğini düşünen Ayşegül, Poyraz'ı kıskacına alır ve sorgulamaya başlar. Öte yandan herkesin beklediği güzel haber gelmek üzeredir. Ayşegül ve Poyraz arasında söz yüzükleri takılır ancak bunun mutluluğu uzun sürmez.

Nevra ise yeni planlar içindedir. Girişim'e tekrar katılmak için her yolu deneyen Nevra bu defa hedefina kimi alacaktır... Yoksa Nevra'nın yeni hedefi Bahri mi olacaktır? Poyraz Karayel yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Dafne, Despina'nın kızıdır

FRAGMANLAR