X
X

Ayşegül, Poyraz’ın Kim Olduğunu Öğreniyor!

18.02.2015 Çarşamba 11:40 (Güncellendi: 29.08.2017 - 09:41)

Ayşegül Poyraz ile ilgili tüm gerçekleri öğreniyor. Bu durum Ayşegül Poyraz aşkının sonu mu olacak?

Kanal D’nin başrollerini; İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Engin Benli, Murat Daltaban, Mustafa Alabora, Müge Akyamaç, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem Arslan, Cem Cücenoğlu, Emel Çölgeçen, Ece Özdikici, Ataberk Mutlu, Gülçin Hatıhan, İsmail Düvenci, Enis Yıldız ve Emirhan Akbaba’nın paylaştıkları yeni dizisi “Poyraz Karayel” in yarın akşam yayınlanacak yeni bölümünde, Ayşegül Poyraz ile ilgili tüm gerçekleri öğreniyor.

Kanal D’nin başladığı günden bu yana büyük beğeni toplayan ve ilgiyle izlenen dizisi Poyraz Karayel’de bu hafta merak dolu gelişmeler birbiri ardına yaşanıyor. Sinan’ ın, Ayşegül ve Poyraz’ın birlikte olduğunu Sema’ya ağzından kaçırması, Sema’yı çok öfkelendirir. Bu duruma kayıtsız kalamayan Sema, Ayşegül’e Poyraz ile ilgili tüm gerçekleri anlatmaya karar verir, ayrıca bu aşkı ortaya çıkarmak için de ikiliyi takip ettirir.

Tüm bu olaylardan uzak aşklarını doludizgin yaşayan ikilinin hayatı Sema’nın bu darbesi ile alt üst olacaktır. Gerçekleri öğrenen Ayşegül, kalıp aşkına sahip mi çıkacak yoksa Poyraz’ı terk mi edecektir.

Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı “Poyraz Karayel”, sürpriz gelişmelerle yarın akşam saat 20.00 de Kanal D’ de…Sakın Kaçırmayın

POYRAZ KARAYEL VİDEOLARI