X
X

Poyraz Karayel'de taşlar yerinden oynayacak!

03.03.2015 Salı 10:21 (Güncellendi: 29.08.2017 - 09:41)

Hem Ayşegül, Hem de Bahri, Poyraz’a İhanet Edenin Peşine Düşüyor!

Kanal D’nin başrollerini; İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Engin Benli, Murat Daltaban, Mustafa Alabora, Müge Akyamaç, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem Arslan, Cem Cücenoğlu, Emel Çölgeçen, Ece Özdikici, Ataberk Mutlu, Gülçin Hatıhan, İsmail Düvenci, Enis Yıldız ve Emirhan Akbaba’nın paylaştıkları yeni dizisi “Poyraz Karayel"in Çarşamba akşamı yayınlanacak yeni bölümünde, Poyraz, ona kumpas kuranın peşine düşüyor.

Kanal D’nin başladığı günden bu yana büyük beğeni toplayan ve ilgiyle izlenen dizisi Poyraz Karayel’de bu hafta merak dolu gelişmeler birbiri ardına yaşanıyor.

Ayşegül’e işi bırakacağını söyleyen Poyraz’ın, son anda fikir değiştirip Bahri Baba’yı tercih etmesi Ayşegül’ün canını fena yakar. Bir şeylerden şüphelenen genç kadın, pes etmez ve Poyraz’ın bu kararı almasının ardındaki sebebin peşine düşmeye karar verir. Ayşegül’ün çıktığı bu yol, onu Mümtaz’a kadar getirir.

Bahri, Poyraz’a inandığı söyler ve onun aklanması için elinden geleni yapacağına söz verir. Deşifre olmamak için panikleyen Mümtaz ise hemen harekete geçer ve bu kumpasın ardındaki esas kişi ile buluşur.

Herkes için büyük sürpriz olan bu kişi’ nin ortaya çıkması ile tüm taşlar yerinden oynayacaktır.

Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı “Poyraz Karayel”, sürpriz gelişmelerle yarın akşam saat 20.00 de Kanal D’ de…Sakın Kaçırmayın

POYRAZ KARAYEL VİDEOLARI