X
X

Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinden Kadir'e tam destek!

02.06.2017 Cuma 15:43 (Güncellendi: 29.06.2017 - 15:57)

Dört yıl önce başladığı Karma Dövüş Sanatları dalında Dünya Şampiyonu olan, çıkmış olduğu 100 maçta 98 galibiyet alarak genç yaşta büyük başarılara imza atan sporcuya bir destek de Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinden geldi.

Kanal D’nin gündüz kuşağında ekrana gelen programı "Mustafa Karataş'la Paylaşmak Güzeldir"e bugün, karton toplayarak çıkmış olduğu yolda Dünya Şampiyonu olan genç sporcu Kadir Dalkıran ve babası konuk oldu.

Genç yaşta büyük başarılara imza atan sporcuya bir destek de Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinden geldi. Programa telefon ile bağlanan Okan Kurt, Kadir’e maddi manevi her konuda destek olacakları sözünü verirken, farklı birçok kurumdan da Kadir Dalkıran’a yardım yağdı. Özel bir hastane yetkilisi Yıldız Atılgan Check-Up Hizmeti sağlayacaklarını, spor malzemeleri satan özel bir firmanın yetkilisi Ömer Faruk Akdeniz genç sporcunun tüm spor malzemelerini karşılayacaklarını, Yalova Türk Eğitim- Sen sekreteri Osman Arıcan ise Kadir’in kardeşi Seren’in eğitim masrafını üstleneceklerini iletti.

Mustafa Karataş ile Paylaşmak Güzeldir, yeni bölümleri ile Ramazan ayı boyunca hafta içi her gün Kanal D’de.

PROF. DR. MUSTAFA KARATAŞ'LA PAYLAŞMAK GÜZELDIR VİDEOLARI