X
X

Asena Atalay sessizliğini bozdu!

(Güncellendi: 02.06.2017 - 10:09)

Magazin müdürümüz Mert Doğan "Mert'çe" köşesinde Asena Atalay'a merak edilen soruları sordu ve kendisinden dobraca yanıtlar aldı!

<b>Eski eşinin, yeni eşi ile görüşür müsün?</b> <br>(Gülerek) Geç soruyu! Orada neler döndüğü çok önemli olmuyor benim için. Küçük hayatımda gayet mutluyum!

<b>Lüks seven bir insan gibi gözüküyorsun! Bu seni rahatsız ediyor mu? </b> <br>Gibi gözüküyorum. Ben özel hayatımla alakalı konuşmamayı tercih ediyorum. Söylediğim gibi çok küçük bir hayatım var ve benim arkadaşlarım, ailem çok mutluyuz. Ben çok genç yaşta evlenip, bir şekilde bu dünyanın içinde oldum. İster istemez diğer insanlar, hayatınız hakkında söz sahibi oluyorlar! Ben, insanların hayatına etki ederek, onların hayatını kötü etkilediğimi düşünmüyorum! Herkes, benim hakkımda bir şeyler konuşuyor!

<b>Oğlunun velayetini almaya çalışırlarsa ne yaparsın?</b> <br> Arada dava ve özel hayatım olduğu için bu durum hakkında konuşmak istemiyorum!

<b>Kaç kere aşık oldun?</b> <br>2 </br><b>Şu an hayatında birisi var mı?</b> <br>Yok!

<b>Bekarlık mı, evlilik mi?</b><br> Çok küçük yaşta evlendim. Arkadaşlarım bekarken, ben evliydim. Şu an "bekarlık" diyorum; ama, doğru adamla bir evlilik neden olmasın! </br><br><b>Pişman mısın daha önce evlendiğine?</b> </br>Yoo, hiç pişman değilim!

<b>Bir erkekte aradığın üç şey?</b> <br>Terbiye, sözünün eri ve kararlılık!