X
X

Ebru Şancı: 17 yaşıma kadar altıma kaçırdım!

(Güncellendi: 02.06.2017 - 10:09)

Renkli Sayfalar'ın 190. Bölümünde konuk olan Ebru Şancı ile eskiye dair anılarla dolu eğlenceli zamanlar yaşandı! "Anneane deyince aklınıza ne geliyor?" sorusuna verdiği cevaplar Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ı gülme krizine soktu!

<b>Gülşen Yüksel Salt</b>, eski yorganların ağırlığından ve sertliğinden bahsederken araya giren <b>Ebru Şancı</b> anlattıkları ile stüdyoda kahkaha tufanları estirdi!

<b>EBRU ŞANCI:</b><br> O yorganlar yılda iki kere açılıp havalandırılırdı! Benim yorganım yılda on kere havalandırılırdı! Ben 17 yaşıma kadar altıma kaçırdığım için..

<b>Gülşen Yüksel Salt: </b> <br>Ne? 17 yaşına mı? 17 yaşıma bir daha girdim!

<b>MÜGE DAĞISTANLI: </b> <br>Peki nasıl geçti?

<b>EBRU ŞANCI: </b><br>Doktora götürdüler psikolojik dedi... Kendi kendine geçti.. Anneannem en sonunda "evlenirsen kocanın koynuna da işersin" diye korkmaya başladı.. Annem akşam altıdan sonra karpuz vermiyordu, su içirmiyordu...

<b>MÜGE DAĞISTANLI:</b> <br>Ben senin bıyıklı halini de merak ediyorum..

<b>EBRU ŞANCI:</b> <br><b>Ayhan Işık'ın</b> bıyığı gibi bıyıkla okula gidiyordum!

Anneannem, benim için bir çarşafı <b>"caart"</b> diye yırttı! Kozalak gibi bir kutusu olan ağdadan alıp bıyıklarımın üstüne sürdü.. <b>"Cooort"</b> diye ağda kaplı çarşaf parçasını çekti.. "Bunlar dökülmeyecek" galiba dedi... Baktı, <b>Ayhan Işık</b> gibi bıyıkla okula gidiyorum...