X
X

Serenay Sarıkaya'yı benden aldılar!

(Güncellendi: 02.06.2017 - 10:09)

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'yı lise çağlarında keşfeden ajans sahibi Esra Fişekçioğlu, o süreçte neler yaşadığını, elinden nasıl alındığını tüm samimiyetiyle canlı yayında Renkli Sayfalar izleyicileri ile paylaştı!

<b>Serenay Sarıkaya sizin yanınıza geldiğinde kaç yaşındaydı?</b> <br> Liseyi bitirmemişti... Bir yarışma için arayış içindeyken, lisesinde öğretmenlik yapan arkadaşım Hale Hocamıza sordum ve o da "çok güzel bir kız var bizim okulumuzda" dedi..Ben de "Hocam bana yönlendirebilir misin? dedi... Bir başka hocası ile okuldan çıkıp geldiler...

<b>Serenay'ı Sarıkaya'yı gördüğünüzde "bundan ileride bir şey olacak?" dediniz mi?</b> <br>Dedim tabii... Ben herkesle kontrat yapmıyorum.

Serenay Sarıkaya'nın özelliklerini yadsımamak lazım... Bunların hepsini "biz yaptık" dersek yanlış olur. Biz, o yeteneklerin ortaya çıkmasında yardımcıyız..

Bu meslekte başarı, doğallıkla doğru orantılı! Kendinle barışık olmadığın sürece bu mesleği icra etme şansın yok!

<b>Serenay Sarıkaya ile nerede yollarınız ayrıldı?</b> <br>Plato Film şirketinin bir filmi için gönderdim... Özel bir kız aradıklarını söylediklerinde "size çok özel bir kız yolluyorum" dedim ve Serenay'ı gönderdim... Sonra, onu benden aldılar! Bu insanları bir değer olarak ortaya çıkarttığımızda, üçüncü şahıslar onlara "sen bırak onu, sen buraya gel" diyorlar!

Avukatlarım vesilesi ile <b>Plato Film</b>e ulaşmaya çalıştım, protesto çektik; fakat, sistemin yavaş işlemesi yüzünden süre doldu!

<b>Serenay Sarıkaya sizinle çalışmayacağını mı söyledi?</b> <br> Serenay'la birebir konuşmama olmadı! Bir insana emek verdiğinizde, o konuda bir hassasiyetiniz oluyor! Bizim sektör güvene dayalı bir sistemi olan bir sistem..

<b>Serenay Sarıkaya'nın annesi ile konuşabildiniz mi?</b> <br>Bizi devre dışı bırakmaya çalışanlardı ve telefonları değişmişti!