X
X

Burak Sergen “Sadakatsiz” izleyicilerine müjdeyi verdi!

20.05.2021 Perşembe 12:19 (Güncellendi: 20.05.2021 - 14:00)

Sadakatsiz dün akşam yayınlanan 30’uncu bölümüyle yine reytinglerin zirvesinde yer aldı...

Kanal D’nin yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği dizisi Sadakatsiz, yine Çarşamba akşamına damga vurdu. Asya (Cansu Dere) ile Derin’in (Melis Sezen) bir kez daha karşı karşıya geldiği dizide, Haluk’u canlandıran Burak Sergen de hastane odasından izleyenlere merhaba dedi.

Haluk'un hastaneden ilk görüntüsü!

Covid 19’a yakalanan ve günlerce yoğun bakımda kalan Burak Sergen, dizinin çekimlerine ara vermişti. Ancak Sadakatsiz’in dün akşam yayınlanan bölümünde hastane odasından telefonla görüntülü bağlanan Haluk rolündeki Sergen, aslında tüm Türkiye’ye ‘merhaba’ dedi. Dizideki eşi Gönül (Gözde Seda Altuner) ve kızı Derin’le konuşarak iyi olduğunu söyleyen Haluk, rol gereği de olsa onu merak eden tüm sevenlerine mutlu haberi verdi; “yakında döneceğim” dedi.

İzleyici ‘Sadakatsiz’dedi!

İzleyicinin gönlüne taht kuran dizi 30’uncu bölümüyle hem reytinglerde hem de sosyal medyada bir numaraya oturdu. Dizi Kantar Media’nın ölçümlerine göre; AB kategorisinde 10.48 reyting 27.00 izlenme payı ile çarşambanın en çok izlenen yapımı oldu. Sosyal medyada da en çok konuşulan yapım olan Sadakatsiz, uzun süre TT’de birinci sırada yer aldı.

Component Name: AutoContentCreater - Error:503 Backend fetch failed

Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 869545086


Varnish cache server

SADAKATSIZ VİDEOLARI