Skip to main content
 

Kanal D'den Ramazan'a Özel Yepyeni 2 Program!

03.06.2016 Cuma 12:05 (Güncellendi: )

Sahrap'la İftar Sofrası ve Sahur Sohbetleri, Ramazan Ayı boyunca Kanal D'de!

Kanal D'den Ramazan'a Özel Yepyeni 2 Program!

Sahrap’la İftar Sofrası'ndan Nefis Tarifler!

Sahrap Soysal Ramazan’da lezzete lezzet katacak iftar sofralarıyla ekranlarınıza geliyor. Her gün bir yörenin en sevilen lezzetlerini, Türkiye’nin dört bir yanından gelen, birbirinden marifetli konuklarıyla birlikte hazırlıyor.  Sofraların en lezzetlisi, “Sahrap’la İftar Sofrası“ Pazartesi 12.15'te Kanal D’de ekrana geliyor!

Sahrap'la İftar Sofrası Fragmanı

Sahrap'la İftar Sofrası Fragmanı / Fragmanlar

İftar sofralarınıza muhteşem öneriler bulabileceğiniz Sahrap'la İftar Sofrası, Ramazan boyunca hafta içi her gün 12.00'de Kanal D'de!   Hemen izle

Sahur Sohbetleri, Pazartesi gecesi başlıyor!

Türkiye’nin en başarılı ilahiyatçıları, uzman konuklar ve ünlü isimlerin katılımıyla merak edilenlerin aydınlatılacağı ve faydalı bilgilerin verileceği “Sahur Sohbetleri” Pazartesi günü Kanal D’de başlıyor. Beylerbeyi Hamidi Evvel Camii’nden canlı olarak yayınlanacak programda; cennet-cehennem, kadın hakları, Ramazan Ayı’nın kutsiyeti, tasavvuf, kulluk ve ibadet, melekler, siyer-i nebi, ölüm sonrası hayat, kıyamet alametleri, peygamberlerin mucizeleri gibi merak edilen konular farklı konuklarla ele alınacak. Her gece Ünlü Hafızların ağzından Kur’an Tilavetlerinin ve İlahilerin de okunacağı Fatih Savaş’ın samimi sunumuyla “Sahur Sohbetleri” Ramazan Ayı boyunca her gün 02.00’de Kanal D ekranlarında!

Sahur Sohbetleri Fragmanı için TIKLAYIN!

 

Benzer İçerikler