X
X

Veda Mektubu’ndan sürükleyici tanıtım!

08.03.2023 Çarşamba 14:33 (Güncellendi: 08.03.2023 - 14:33)

Kanal D’nin, yapımını Most Production, yapımcılığını Gül Oğuz’un üstlendiği yeni dizisi Veda Mektubu’nun yeni bölüm tanıtımı yayınlandı.

Yayınlanan ilk iki bölümü ile dikkatleri üzerine çeken dizi Veda Mektubu, üçüncü bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Dizinin yayınlanan ikinci bölümünde Aslı, bir mektup ile annesi Alanur’u ve tüm geçmişini geride bırakarak Mehmet’le yeni bir hayata yelken açmıştı.

Dizinin ekrana gelen yeni bölüm tanıtımı ise büyük merak uyandırdı. Alanur ve Aslı arasında büyük yaşanırken, Alanur’un tüm bu olanlara ne tepki vereceği ise şimdiden sürükleyici bir bölümün sinyallerini verdi.

Mehmet ve Aslı aşkına Hatice’ye rağmen destek veren Seher’in tanıtımdaki “Alanur sana yemin ediyorum ki kızında sende belanızı benden bulacaksınız. İşte böyle arkana baka baka gidersin, bunlar daha günlerin…” sözleri ise Seher’in gerçek amacı ne? sorusunu akılları getirdi.

Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş oturduğu hikayesini Gamestory, senaryosunu ise Deniz Akçay kaleme aldığı kadrosunda; Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Hande Elaman, Hazar Motan, Ahmet Kaynak, Elif Çakman, Kerem Alp Kabul, Asya Kasap, Elif Uslusoy, Deniz Altan ve Elena Viunova gibi başarılı isimlerin yer aldığı Veda Mektubu ,kalplere dokunan hikayesi ile 13 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D'de…

 

VEDA MEKTUBU VİDEOLARI