X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ya Çok Seversen 11. Bölüm Fragmanı - 2

Ya Çok Seversen 11. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı! Ateş ile Leyla, çocuklar için sürdürdükleri evliliklerinde duygusal olarak zor anlar yaşıyorlar!

Sosyal güvenlik tarafından köşeye sıkışan Ateş, boşanma işini erteleyip Leyla ile evliliklerini sürdürme kararı almıştı. Leyla önce bu duruma sert tepki vermişti; fakat, çocuklara olan bağlılığı kendisine geri adım attırmıştı. Hal böyleyken aynı evde yaşamanın sıkıntıları yaşamaya başlayan çiftimiz, çocuklara ve etrafındakilere hissettirmemek için büyük çaba harcarlar. 

Bu sırada Leyla'nın annesi kızına daha yakın olabilmek için girişimlerde bulunur. Bu girişimler sırasında Füsun faktörü, Leyla ve annesi Firuze'ye sorun yaratmaya devam eder.

"Ya Çok Seversen" her cumartesi saat 20.00'da Kanal D’de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Füsun kimyagerdir

FRAGMANLAR