X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ya Çok Seversen 4. Bölüm Fragmanı

Ya Çok Seversen 4. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Ateş'in, gece havuzda yaşanan öpüşme olayını umursamayan tavrı Leyla'yı şaşkına çeviriyor!

Leyla, Ateş ile öpüştükten sonra bulutların üzerindeymiş gibi bir hisse kapılır. Ateş ise, o gece hiç yaşanmamış tavrıyla dolanmaktadır. Bu durum Leyla'yı hem merakta bırakır, hem de Ateş'in vurdumduymaz tavrı karşısında şaşkındır.

Ilgaz ile Barış'ın, polisle olan gece sonu olayı Ateş'e havale olur. Leyla, araya girerek durumu kontrol altına almak istese de, Ateş izin vermez. Barış'ın, belaya giren başı yüzünden Leyla'nın da kimliğinin ortaya çıkması an meselesidir. Tam bu esnada otelden gelen zarf Leyla'yı tedirgin eder.

"Ya Çok Seversen" 2 Eylül Cumartesi Kanal D’de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ateş karakterini Kerem Bürsin oynamaktadır

FRAGMANLAR