X
X

Ya Çok Seversen üçüncü bölümüyle Ab’de en çok izlenen dizi oldu!

21.07.2023 Cuma 12:07 (Güncellendi: 21.07.2023 - 12:08)

Kanal D’nin, başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldığı Ay Yapım imzalı dizisi ‘Ya Çok Seversen’ dün gece üçüncü bölümüyle Ab’de en çok izlenen dizi oldu. Hikayesinin giderek açıldığı ve romantik sahneleriyle çok konuşulan dizi seyircilerden alkışları topladı.

Hem Türkiye’de, hem de dünyada ses getiren Ay Yapım’ın yeni dizisi ‘Ya Çok Seversen’ dün gece yayınlanan 3’üncü bölümüyle dikkatleri üzerine çekti. Ateş ve Leyla’nın yakınlaştığı bölüm reytinglerde Ab’de en çok izlenen dizi oldu.

Ya Çok Seversen 13. Bölüm - Final

Ya Çok Seversen 13. Bölüm - Final

Ya Çok Seversen dizisi 13. Bölüm kesintisiz, full ve yüksek kalite izle! Ya Çok Seversen son bölüm yayında! Hemen izle! Ya Çok Seversen'in 30 Eylül Cumartesi günü yayınlanan final Bölümünde Aateş ve Leyla hikayelerinin sonuna geliyorlar. 30 Eylül Cumartesi günü yayınlanan Ya Çok Seversen'in 13. bölümünde neler oldu? Ya Çok Seversen 13. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Ya Çok Seversen'in 13. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Ya Çok Seversen heyecanla beklenen final bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Ya Çok Seversen 13. Final Bölümde neler yaşandı? Ya Çok Seversen 13. Bölüm full izle! Ya Çok Seversen dizisi 13. Bölümde neler oldu? Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerini paylaştığı Ya Çok Seversen dizisi full bölümleriyle Kanal D'de!...

Berit’in kayboluşundan Leyla’yı sorumlu tutan Ateş, onun evden gitmesini istedi. Çok iyi bir av bulduklarını düşünen Yakup, Leyla’nın kovulduğunu duyunca kıyameti kopardı.

Bakıcı olmadığı için çocuklarla ilgilenmek durumunda kalan Ateş, Aydos ve Ilgaz’ın konuşmasını duyarak Berit’in kaybolmasında Leyla’nın suçu olmadığını anladı. Leyla’yı bulmak için her yolu deneyen Ateş, İzmir için yola çıkmaya çalışan Leyla’ya yetişti ve ondan eve dönmesini istedi. Ateş bir gece panik atak geçirdiği sırada Leyla ona yardım ederek sakinleşmesini sağladı ve ikili arasında yakınlaşma oldu.

Füsun’un, Ateş’in annesinin tasarımlarını kendi tasarımları gibi göstererek gelinen bir anlaşmada sona gelindiği sırada Ateş anlaşmayı bekleterek Bige’yle birlikte yeniden tasarımları hazırlamaya başladı. İlter Leyla’yı yeni çalışanlarla tanıştırmak için çağırırken Leyla çeteyi karşısında görünce büyük şaşkınlık yaşadı.

Ateş, şirket için önemli olan bir davette yeni tasarımı Leyla’nın giymesine karar verirken Leyla güzelliğiyle herkesi büyüledi. Ateş, Umut’un Leyla ile ilgilenmesini kıskanırken gecenin sonunda havuzda Ateş ve Leyla yakınlaştıkları havuzda öpüştü.

Dizinin yeni bölümünde gerçekleşen davette oyuncular şıklıklarıyla göz kamaştırdı. Sahneye özel hazırlanan kostümleriyle dikkat çeken oyuncular sosyal medyada çok konuşuldular. Davette Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın dans ettiği romantik sahneler ise bölüme damga vurdu.

Yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği, Kübra Sülün’ün senaryosunu yazdığı beğeniyle izlenen dizinin oyuncu kadrosunda Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan dışında Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebüzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimler yer alıyor.

"Ya Çok Seversen" yeni bölümüyle perşembe akşamı Kanal D’de...

YA ÇOK SEVERSEN VİDEOLARI