X
X

Yargı 15. Bölüm - 15 Bölüm full izle

9 Ocak 2022

Yargı dizisi 15. Bölümde Ceylin, cinayet şüphelisi olarak cezaevine giriyor! 9 Ocak Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 15. yeni bölümünde neler oldu? Yargı 15. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 15. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 15. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Yargı 15. Bölümde neler yaşandı? Yargı 15. Bölüm full izle! Yargı dizisi 15. Bölümde neler oldu? Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de!

Yargı'nın 9 Ocak Pazar günü yayınlanan 15. Bölümde Ceylin, cezaevine girerken Ilgaz, şok bir karar alıyor! 

Ceylin’in tutuklu yargılanma kararı Ilgaz’da ve Erguvan ailesinde şok etkisi yaratmıştır. Ilgaz hala Ceylin’in suçsuz olduğuna inansa da Ceylin bir türlü parçalarını kafasında birleştiremediği anlar konusunda büyük kararsızlık ve tutarsızlıklar yaşamaktadır.

Yekta Tilmen, oğlu Engin’in ölümüyle birlikte tüm gücünü seferber ederek apaçık bir savaş ilanında bulunmak üzeredir. Engin üzerinden çıkarılan bu adalet savaşı yeni ortaklıklar ile birlikte pek çok sürpriz cepheleşmenin de habercisidir.

Duyguları ile adalet arasında sıkışıp kalan Ilgaz, bu ikileminin yanı sıra artık yeni bir sorun ile de boğuşmak zorundadır. Ceylin’i kurtarmak için tam gaz giden gerçek suçluyu bulma arayışı onu hayatında hiç daha önce karşılaşmadığı bir konumda bırakacaktır.

Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

-----------

Yargı Episode 15 Summary

The fact that Ceylin will be hold in pre-trial detention shocks Ilgaz and the Erguvan family. Even if Ilgaz still believes that Ceylin is innocent, she is still confused about the scattered pieces of scenes on her mind.

Yekta Tilmen is about to declare war because of the death of his son, Engin, with all his power. This war of justice, which was waged because of Engin, is the harbinger of many surprising confrontations along with new alliances.

Ilgaz, who is stuck between his feelings and justice, has to struggle with a new problem besides this dilemma. The search for the real murderer, which he goes on doing at full speed, will leave him in a position he has never been before.

Yargı returns every Sunday at 8 pm on Kanal D!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Bavulda bulunan ceset Ceylin'in kardeşidir

FRAGMANLAR

EKRANDA MODA