X
X

Yargı 16. Bölüm - 16 Bölüm full izle

16 Ocak 2022

Yargı dizisi 16. Bölümde Ilgaz, Ceylin'i içeriden kurtarmak için mesleğinden istifa ediyor ve bu istifa meyvelerini veriyor! 16 Ocak Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 16. yeni bölümünde neler oldu? Yargı 16. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 16. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 16. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Yargı 16. Bölümde neler yaşandı? Yargı 16. Bölüm full izle! Yargı dizisi 16. Bölümde neler oldu? Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de!

Yargı'nın 16 Ocak Pazar günü yayınlanan 16. Bölümde Ilgaz, Ceylin'in tutuksuz yargılanmasını sağlayan delile ulaşıyor! 

Sevdiği kadın ile mesleği arasında kalan Ilgaz hiç beklenmedik bir karar vererek herkesi çok şaşırtmıştır. Kendisine herkesten, kendisinden bile çok inanan Ilgaz’ın çıkmazlarından habersiz olan Ceylin, nasıl bir tutum takınacaktır?

Oğlunu öldürdüğüne dair tüm delillerinin Ceylin’i gösterdiğine inanan Yekta Tilmen, Ceylin ve etrafı için tüm varını yoğunu ve de arkasındaki adalet ordusunu göreve çağırmıştır. Kendi inandığı adaleti sağlamak uğruna, herkesi karşısına almak pahasına da olsa hamle yapmaktan çekinmeyecektir.

Pek çok yaralı kadınla bir arada kalmak zorunda olan Ceylin, bir yandan cinayet hatırlamak için uğraşırken; bu kadınların hikayesine de kayıtsız kalmakla kalmamak arasında bocalamaktadır. Üstelik kendisi dışındaki dünyada çekilen kılıçlardan ve yeni oluşan cephelerden habersizken…

Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

-------

Yargı Episode 16 Summary

Ilgaz, who is in two minds about the woman he loves and his profession, shocks everybody by making an unexpected decision. Thinking that Ilgaz believes her even more than herself, how will Ceylin, who is unaware of Ilgaz’s dilemma, react to this?

Yekta Tilmen, who believes all evidence of his son’s murder points at Ceylin, uses all his power to call an army of justice to action against Ceylin and her entourage. He will not hesitate to make a move for the sake of ensuring the justice which he believes in, even if it means making everyone turn against him.

Ceylin who has to stay with many scarred women in prison cannot stay indifferent to them while trying to remember the night of the murder. She is also unaware of the swords that are drawn in the outer world.

Yargı returns every Sunday at 8 pm on Kanal D!

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Uğur Polat, Yekta isminde bir avukatı oynamaktadır

FRAGMANLAR

EKRANDA MODA