X
X

Yargı 26. Bölüm - 26 Bölüm full izle

27 Mart 2022

Yargı dizisi 26. Bölümde Ceylin, babasının ölüm haberi ile yıkılıyor! 27 Mart Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 26. yeni bölümünde neler oldu? Yargı 26. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 26. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 26. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Yargı 26. Bölümde neler yaşandı? Yargı 26. Bölüm full izle! Yargı dizisi 26. Bölümde neler oldu? Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de!

Yargı'nın 27 Mart Pazar günü yayınlanan 26. Bölümde Zafer'in, öldüğü haberi Ceylin ve ailesini yasa boğuyor! 

Ceylin, kıyafetleri bir görüşte tanımıştır; kimliği belli olmayan ceset, babasına aittir. Şimdiye kadar bir umut beklediği babasını bir daha göremeyecek olmak onu derinden sarsmıştır fakat bu kez yanında onu kucaklayan bir Ilgaz Kaya durmaktadır. 

Zafer’in kaybı Erguvan ailesinde olduğu gibi Kaya ailesinde pek çok taşı yerinden oynatmıştır. Böylesi bir kaybın sarsıntıyla uğraşmaya çalışırken, tüm kozlar savaş davullarını vurmaya başlayan Yekta Tilmen’dedir ve onun bu konudaki manevraları merak edilmektedir.

Acısıyla baş etmeye çalışan Ceylin ve ev halkı için cinayeti aydınlatabilmek uğruna tüm herkes seferber olmuştur. Metanetle gerçeğin açığa çıkmasını bekleyen Ceylin için yardım hiç beklemediği bir yerden gelecektir.

Bir yanda kendi ailesinin üzerindeki ölü toprağını anlamlandırmaya çalışan Ilgaz, bir yandan da sevdiği kadının yası ile kahrolmaktadır. Hayatın onlara sunduğu ve pek çok hata ile örülü bu beklenmedik kayıp ikili için yeni bir dönemin kapısını aralayacaktır.

Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Seda doktordur

FRAGMANLAR

EKRANDA MODA