X
X

Yargı 32. Bölüm - 32 Bölüm full izle

15 Mayıs 2022

Yargı dizisi 32. Bölümde Ceylin ve Ilgaz tek celsede boşanıyor! 15 Mayıs Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 32. yeni bölümünde neler oldu? Yargı 32. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 32. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 32. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Yargı 32. Bölümde neler yaşandı? Yargı 32. Bölüm full izle! Yargı dizisi 32. Bölümde neler oldu? Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de!

Yargı'nın 15 Mayıs Pazar günü yayınlanan 32. Bölümde Ceylin ve Ilgaz, aralarındaki buzlar çözülmeden boşanıyorlar! 

Ceylin zaten karmakarışık olan hayatı ve duygularının yanında bir de ölüm tehlikesi altında olduğunun farkında bile değildir. Ilgaz ise, hiçbir yere sığamamaktadır. O da Ceylin’in içerisinde bulunduğu tehlikeyi sezmenin bir adım uzağındadır. Acaba Ilgaz ve Ceylin bu bıçak sırtı durumdan kurtulabilecekler midir?

Yekta Tilmen adliyenin önünde Pars Savcı tarafından neredeyse suç üstü yakalanmıştır. Ne zamandır “tanık” olarak aranılan Serdar’ın bir anda Yekta’nın arabasından çıkması, şimdiye kadar kurulan tüm oyunun seyrini değiştirecektir. Serdar’ın konuşmasıyla birlikte Zafer’in öldürülmesi vakasında beklenmedik, sürpriz birliktelikler ortaya çıkaracaktır.

Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ceylin, Egin'i öldürmekle suçlanmıştır

FRAGMANLAR

EKRANDA MODA