X
X

Yargı 76. Bölüm

Yargı'nın 17 Aralık 2023 Pazar günü yayınlanan 76. Bölümünde Seçil olayı büyük, karanlık bir bilmecenin kapısını aralıyor! 

Ceylin ve Ilgaz’ın evinde hep beraber başına oturulan sofrada, işaretli pizzayı kimin yiyeceği gerginliği had safhadadır. Onları kaygıyla izleyen Osman’ı kimseye hiçbir şey çaktırmadan vermek zorunda olduğu bir karar beklemektedir.

Seçil’in adımlarını takip etmeye kararlı Ceylin, Ilgaz ve emniyet tayfasını kalplerini paramparça edecek bir hikâye beklemektedir. Ortaya çıkacak korkunç detaylarla birlikte, bir sürü bilinmezle bezeli bu olayı aydınlatabilmek her zamankinden çok daha zor olacak gibidir.

Kadir’in iyiden iyiye avucuna aldığı Osman ve Çınar için devreye girme sırası artık Yekta’dadır. Öte yandan hiç tahmin etmedikleri biri daha, bu yokuş aşağı gidişi görüp peşlerine düşecektir; Merdan Kaya…

Ilgaz, Seçil mevzusunu ve gitgide büyüyen vakayı çözebilmek için tüm adli gücüyle bir seferberlik içerisine girerken, Ceylin de kendi yöntemleriyle Seçil’in hikayesinin peşine düşecektir. Kendi alanlarından güçlerini birleştirince yenilmez olan Ceylin ve Ilgaz’ı gün sonunda hiç tahmin etmedikleri infazlar beklemektedir.

Yargı, yeni bölümleriyle pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Laçin, Ceylin'in annesidir

FRAGMANLAR