X
X

Engin, tehditlerine devam ediyor!

01.12.2021 Çarşamba 09:59 (Güncellendi: 01.12.2021 - 10:00)

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı sevilen dizisi Yargı sürükleyici bir bölümle daha ekrana gelmeye hazırlanıyor. Engin’in tehditlerinin devam ettiği tanıtım, yeni bölümde sürpriz gelişmelerin yaşanacağının sinyallerini veriyor

Tanıtımda Ilgaz ve Ceylin’in davasına baktıkları Meltem’in kızı Elif’i apar topar evinden götürmeleri kafaları karıştırırken Ceylin’in “İnsan nasıl evladının canını yakar?” sözleri olaya dair gizemi artırıyor. Merdan’ın Çınar’a karşı büyük öfkesi dikkat çekerken, Parla’nın başına ne geldiği merakla bekleniyor. Seda’nın Pars’a karşı imaları devam ederken, Neva sinir krizi geçiriyor. Engin’in “Ben tek, siz hepiniz!” sözleri tehditlerine devam edeceğinin habercisi olurken Çınar’ın vicdan azabı giderek artıyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Ayşenil Şamlıoğlu, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Ece Yüksel, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nergis Öztürk, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

Yargı 12. Bölüm pazar akşamı saat 20.45’te Kanal D’de…

Yargı 11. Bölümde neler oldu?

Ceylin ve Ilgaz, gönderilen sesli mesajdan sonra; bittiğini zannettikleri kâbusun aslında yeni başladığını fark ederler. Engin’in başta onlar olmak üzere kendisine zarar verdiğine inandığı herkesle ilgili bir planı vardır. Ceylin ve Ilgaz ise bu sarmalın tam merkezinde durmaktadır.

Eren, Pars, Çınar ve Yekta; karşılarına çıkan bütün bu bulmacanın çözümü için kimseye belli etmeden çabalamaya başlarlar. Ancak bu süreç hepsini beklemedikleri kadar büyük sorularla ve sürprizlerle baş başa bırakacaktır. Acaba içlerinde derin bir yerden yükselen öfkelerini kontrol edebilecekler midir? Yoksa bu öfke büyük bir yangına mı sebep olacaktır?

Ilgaz ve Ceylin bir yandan Engin’in tehditleri, bir yandan da tarafları oldukları davayla uğraşırken; geçmişlerinin bağlandığı düğüm yeniden karşılarına çıkar. Bu durum onları acımasız bir “keşke”nin kucağına bırakırken; artık ikisini de çok zor tercihler beklemektedir.

YARGI VİDEOLARI