X
X

Eren’den, Ceylin’e can alıcı soru!

27.05.2022 Cuma 09:13 (Güncellendi: 27.05.2022 - 09:25)

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı fenomen dizisi Yargı’nın sezon finalinden ikinci tanıtım yayınlandı.

Temponun ve gerilimin bir saniye bile düşmediği bir sezonun finaline gelinen Yargı’da Ceylin ve Cüneyt gizlice Yekta’nın ofisine girerken Yekta’nın onları yakalayıp yakalayamayacağı merak konusu oluyor. Ceylin’in kimi öldürdüğü ise gizemini koruyor.

Yargı’nın izleyenleri bu sezon son kez ekranların başına kilitleyecek bölümünden yeni tanıtım yayınlandı. Ceylin’in yeni bir plan yaptığı tanıtımda Ilgaz ona engel olmaya çalışıyor. Ceylin ise planını öğrenirse onu durduracağını bildiği için Ilgaz’ı bilinmezliklerle baş başa bırakıyor. Tilmen Hukuk’la ilişiğinin kesildiğini öğrendikten sonra Ceylin’le birlik olmaya karar veren Cüneyt Ceylin’le beraber Yekta’nın ofisine gizlice girerken büyük bir telaşla ofisine gelen Yekta’nın nasıl bir manzarayla karşılaşacağı heyecanı yükseltiyor. Yaşanan zaman atlamasında Eren’in dehşetle Ceylin’e “Nasıl kıydın?” sorusunu yöneltmesi gerilimi artırırken ekranların sevilen dizisi Yargı etkileyici bir sezon finaliyle Pazar akşamına damga vurmaya hazırlanıyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Nergis Öztürk, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Başak Gümülcinelioğlu, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

‘Yargı’ sezon finaliyle pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de...

YARGI VİDEOLARI