X
X

Ilgaz ve Ceylin boşanıyor mu?

13.01.2023 Cuma 10:48 (Güncellendi: 13.01.2023 - 10:48)

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı iki haftalık aranın ardından 50. bölümü ile ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünden ikinci tanıtım izleyici ile buluştu.

Diziden yayınlanan yeni tanıtım Ilgaz ve Ceylin’in ilişkilerinin gidişatı konusunda merak uyandırıyor. Ceylin’in sesinden duyulan ‘çok zor severken sevmiyormuş gibi yapmak’ cümlesi duygu yüklü bir bölümün sinyallerini verirken diğer tarafta denizdeki cansız gelin bedeni de birçok soru işaretini beraberinde getiriyor. Yekta’nın Ömer’e ‘ne yaptın sen?’ cümlesi ise hikâyenin gidişatı konusunda izleyiciyi meraklandırıyor.

Kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş’in yer aldığı ‘Yargı’ 50. bölümüyle Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Yargı 50. Bölüm İlk Fragman:

Yargı 50. Bölüm Fragmanı yayında! Ceylin, boşanma davası açtıktan sonra eve eşyalarını almaya geliyor!

Ceylin, eve eşyalarını almaya gelmiştir. Ilgaz, onu acı dolu gözlerle izler. Ceylin, Ilgaz'ın eşyalarını bavullara koyduğunu görünce büyük üzüntü yaşar. Ilgaz'ın, ayrılık fikrini çabuk kabullendiğini düşünür. Ilgaz ise, eşyalarını hatırasında büyük yıkım yaşattığını söylese de Ceylin'in üzüntüsünü gidermeyi başaramaz.

Yargı heyecan dolu yeni bölümüyle 15 Ocak Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

YARGI VİDEOLARI