X
X

Uluslararası Emmy Ödülleri’nde en iyi "Telenovela" ödülü Yargı’nın oldu!

21.11.2023 Salı 10:07 (Güncellendi: 21.11.2023 - 10:07)

Üç sezondur her bölümüyle izleyicileri ekrana kilitleyen Ay Yapım imzalı Yargı dizisine büyük ödül...

YARGI’DA BÜYÜK GURUR

Üç sezondur her bölümüyle izleyicileri ekrana kilitleyen Ay Yapım imzalı Yargı dizisine büyük ödül... Bu sene 51. kez gerçekleşen Uluslararası Emmy Ödülleri’nde ‘Telenovela’ ödülü Yargı dizisinin oldu. Ödülü dizinin yapımcısı Kerem Çatay, yönetmeni Ali Bilgin, senaristi Sema Ergenekon ile başrol oyuncuları Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz birlikte aldı.

YARGI’SIZ ÖDÜL TÖRENİ OLMAZ! 

Her yıl Uluslararası Televizyon Sanat ve Bilimleri Akademisi tarafından ABD dışında üretilmiş yapımlara verilen Uluslararası Emmy Ödülleri bu sene 51. kez sahiplerini buldu. Geçtiğimiz aylarda Türkiye’den bu sene sadece Ay Yapım imzalı Yargı dizisinin aday olduğu açıklanırken heyecanla beklenen ödül töreni dün gerçekleşti.

Yargı’ya Uluslararası Büyük Ödül...

Hikayesi ve oyuncu kadrosuyla her bölüm izleyicileri ekran başına kilitleyen Yargı dizisi başarılarına bir yenisini daha ekledi. Dünyanın birçok ülkesinde yayınlanan, başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in yer aldığı, Ali Bilgin’in yönetmenliği üstlendiği ve senaryosunu Sema Ergenekon’un yazdığı, her pazar akşamı Kanal D’de yayınlanan Yargı dizisi, farklı ülkelerden dizilerin yarıştığı ‘Telenovela’ kategorisinde ödülün sahibi oldu.

Yargı heyecan dolu yeni bölümleriyle pazar akşamları saat 20.00'de Kanal D'de!

YARGI VİDEOLARI

Component Name: Contest - Error: 503 Backend fetch failed

Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 754374785


Varnish cache server