X
X

Yargı 46. Bölümüyle yine zirvede!

05.12.2022 Pazartesi 12:47 (Güncellendi: 05.12.2022 - 12:47)

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizi yayınlanan 46. bölümüyle reyting listelerinde tüm kategorilerde birinci sırada yer alarak zirveye yerleşti.

Yargı’nın ekrana gelen yeni bölümü AB’de 9,28 reyting yüzde 22,25 izlenme payı ile, 20+ABC1’de 8,77 reyting yüzde 19,39 izlenme payı ile TOTAL’de ise 6,74 reyting yüzde 16,22 izlenme payı ile Pazar gününün en çok izlenen dizi oldu.

Ceylin, Çetin’in Osman’ı vurmadığını öğrenmesinin ardından tekrar ailesine hesap sormaya giderken eş zamanlı olarak Ilgaz ve Eren de gençlerin cinayet saatinde bulunduğu yerde yaptığı incelemede kurşun izine rastlıyor.

Ceylin, Merdan’dan duyduklarıyla ifade vermeleri için ailesini emniyete götürürken, diğer tarafta Ilgaz ve Eren buldukları cinayet delillerinin ailelerini şüpheli hale getirmesinden dolayı gençleri ifadeye çağırıyor.

Ilgaz hukuken dosyadan çekilmek zorunda kaldığı için Ceylin ailesinin avukatı oluyor. Herkes birebir aynı ifadeyi verirken gösterilen flashback sahneleri cinayeti kimin işlediğine dair soru işaretlerini artırıyor. İfadeleri alındıktan sonra emniyetten çıkan Gül, Merdan, Aylin, Osman ve gençler büyük bir korku yaşarken, Gül’ün “sizce inandılar mı?” sorusu verdikleri yalan ifadeyi doğruluyor.

Diğer yandan Pars’tan aldığı evlenme teklifinin çıkan haber yüzünden olduğunu düşünen Derya, çok kırılarak Pars ile arasına ciddi bir mesafe koyuyor. Metin, komşusu Ayten hakkında öğrendikleri gerçeklerden sonra Merdan’a hesap sorup evden kovuyor. Çınar, dedesinin hasta olduğunu ve çok az ömrünün kaldığını öğrenmesiyle büyük üzüntü yaşarken bu acısını Parla ile paylaşıyor.

Soluksuz izlenen bölümün devamında olay yerinden çıkan sonuçlarla ailenin ifadesinin örtüşmemesi üzerine aile yeniden ifadeye çağrılırken herkesten önce Eren’in yanına gelen Merdan her şeyi itiraf edeceğini söylüyor. Bölümün sonunda Merdan tutuklanırken Parla’nın Ceylin’e itirafı gecenin sürprizi oluyor.

Yargı’nın oyuncu kadrosuna yeni isim…

Yargı’nın oyuncu kadrosuna başarılı genç oyuncu Doğaç Yıldız dahil oldu. Yekta’nın bilinmeyen oğlu olan Ömer’i canlandıran Yıldız’ın gelecek bölümlerde hikâyeye olan etkisi merakla bekleniyor.

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken, kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi usta ve genç isimler bir araya geliyor.

Yargı yeni bölümleriyle pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

YARGI VİDEOLARI