X
X

Yargı’da kartlar yeniden dağıtılıyor!

14.04.2023 Cuma 09:35 (Güncellendi: 14.04.2023 - 09:35)

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın pazar akşamı yayınlanacak 61’inci bölümü seyirciyi ekran başına kilitleyecek.

Hikayenin derinleştiği ve giderek heyecanlı hale geldiği dizinin yeni bölümünden tanıtım yayınlandı. Suçsuzluğu ispat edilen ve beraat eden Ilgaz, olayların peşini bırakmıyor.

Pazar günü ekrana gelecek bölümden yayınlanan tanıtımda; beraat eden Ilgaz yeniden işinin başına dönerken, Ömer’in serbest kalması birçok soru işaretini de beraberinde getiriyor. Ilgaz’ın ‘‘Baştan beri aradığım sensin’’ cümlesini kime ve neden söylediği ise hikayenin gidişatına dair büyük merak uyandırıyor.

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken, kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Yurdaer Okur, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Doğaç Yıldız, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi usta ve genç isimler bir araya geliyor.

Yargı yeni bölümüyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

YARGI VİDEOLARI