X
X

"Yargı"dan Çok Konuşulacak Sezon Finali!

30.05.2022 Pazartesi 11:22 (Güncellendi: 30.05.2022 - 11:22)

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı sürükleyici hikayesiyle çok konuşulan dizisi Yargı dün akşam yayınlanan 34. bölümüyle sezon arası verdi.

Dizinin büyük bir heyecanla beklenen sezon finali, izleyenlerin beğenisini kazanarak tüm kategorilerde birinci oldu.

Yargı’nın sezon finali AB kategorisinde 7.94 reyting, yüzde 23.18 izlenme payı; 20+ABC1 kategorisinde de 7.31 reyting, yüzde 20.92 izlenme payı; Tüm Kişiler’de 5.71 reyting, yüzde 17.70 izlenme payı elde ederek tüm kategorilerde birinci oldu. #yargı ve #6AySonra etiketleri kullanılarak binlerce tweet atılırken Ilgaz ve Yekta gibi karakterler de TT listesinde üst sıralarda yer aldı. ‘Yargı’ nefesleri kesen sezon finaliyle sosyal medyaya da damga vurdu.

Yargı 34. Bölüm - 34 Bölüm full izle - SEZON FİNALİ 00:02:12

Yargı 34. Bölüm - 34 Bölüm full izle - SEZON FİNALİ

Yargı dizisi sezon finali olan 34. Bölümde Ceylin ve Ilgaz tekrar evleniyor! 29 Mayıs Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 34. yeni bölümünde neler oldu? Yargı 34. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 34. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 34. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Yargı 34. Bölümde neler yaşandı? Yargı 34. Bölüm full izle! Yargı dizisi 34. Bölümde neler oldu? Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de! Yargı'nın sezon finalinde neler oldu? Yargı'nın sezon finali izle! Yargı'nın sezon finali HD izle! Yargı'nın sezon finali full izle!...

Çınar’ın (Arda Anarat) masumiyetinin kanıtlandığı ve Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu) ile Ceylin’in (Pınar Deniz) göz kamaştırıcı bir nikahla tekrar evlendiği bölümde yaşanan 6 aylık zaman atlaması izleyenlere büyük bir şok yaşattı. Sorgu sahnesinde Ceylin’in Ilgaz’ı öldürmekle suçlanması ‘Yargı’ hayranlarını birçok yanıtsız soruyla baş başa bıraktı.

‘Yargı’ ekibi sezon finali için bir araya geldi!

Geçtiğimiz haftalarda birinci sezon çekimlerini tamamlayan ‘Yargı’ ekibi, dizinin dün akşam ekranlara gelen sezon finalini izlemek üzere bir yemek organizasyonunda buluşurken ekip yemeği, keyifli anlara sahne oldu. Gece boyunca başarılı geçen sezonlarını kutlayan ekip, hep beraber eğlenceli bir akşam geçirdi.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Başak Gümülcinelioğlu, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

YARGI VİDEOLARI