X
X

Yargı’nın 16. Bölümünden tanıtım yayınlandı!

12.01.2022 Çarşamba 09:13 (Güncellendi: 12.01.2022 - 09:13)

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın yayınlanacak olan yeni bölümünden etkileyici bir tanıtım ekranlara geldi.

Tanıtımda Ilgaz, istifasının ardından Ceylin’i savunmak için avukatlık ruhsatı almaya karar veriyor. Ceylin, Ilgaz’ın kendisi için fedakârlık yapmasına engel olmaya çalışsa da tanıtıma Ilgaz’ın “Sen bana zarar değil, güç veriyorsun!” sözleri damga vuruyor.

‘Yargı’nın yeni bölümünden yayınlanan ilk tanıtımda Ilgaz, Ceylin’i savunmak için savcılık görevinden istifa edip avukatlık ruhsatını almayı kafasına koyarken Şahver ise Ilgaz’ı savcılık ve avukatlığın birbirinden farklı olduğu konusunda uyarıyor. Laçin’in Gül’ün karşısına çıkması kafaları karıştırırken iki acılı annenin yüzleşmesi merakla bekleniyor. Yekta ve Seda’nın birbirlerine ettikleri imalı laflar tanıtımda dikkat çekerken Metin ise Ilgaz’ı değiştirdiğini düşündüğü için Ceylin’e karşı öfkesini gizleyemiyor. Ilgaz’ın davadan sorumlu hakime ve eski sevgilisi Neva’dan kadın olan Ceylin’in tutuksuz yargılanmasını talep ettiği anlar, heyecanı yükseltirken Neva’nın adaletli bir karar verip vermeyeceği şimdiden merak uyandırıyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Ayşenil Şamlıoğlu, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nergis Öztürk, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

Yargı 16. Bölüm - 16 Bölüm full izle 00:02:02

Yargı 16. Bölüm - 16 Bölüm full izle

Yargı dizisi 16. Bölümde Ilgaz, Ceylin'i içeriden kurtarmak için mesleğinden istifa ediyor ve bu istifa meyvelerini veriyor! 16 Ocak Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 16. yeni bölümünde neler oldu? Yargı 16. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 16. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 16. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Yargı 16. Bölümde neler yaşandı? Yargı 16. Bölüm full izle! Yargı dizisi 16. Bölümde neler oldu? Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de! Yargı'nın 16 Ocak Pazar günü yayınlanan 16. Bölümde Ilgaz, Ceylin'in tutuksuz yargılanmasını sağlayan delile ulaşıyor! ...

‘Yargı’ yeni bölümüyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

YARGI VİDEOLARI